Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Les Exclusive Ozon Yağı Bakım Losyonu Ambalajı

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
SItmo.jpg

Ambalajla aram pek iyi değil ne yalan söyleyeyim. Özellikle matbaa ile renkler ve baskı renkleriyle ilgili pek fazla bilgim olmadığınıda söyleyebilirim. Ambalaj çalışmalarını sadece ümit ederek yapıyorum özellikle renk açısından. :). Çok çekiyorum bu ambalajlardan çok. Kutu barizdir zaten yanında ki de kutunun içindeki şişeyi çevreleyecek olan stickerdır.

Yorumlarınız özellikle ambalajlarda kıymetlidir. ;)

Çalışmanızı inceledim. Ama ne sağlığı ne doğallığı vurgulayıcı bişey bulamadım. Aksine kabarcıklarla ve renklerle kimyasal bir izlenim bırakıyor. Daha ferah bi çalışma olmalıydı.

Firma kozmetik firması, tek bir ürün değil 100 lerce ürünü çıkacak olan bir firma ve oluşturulan kurumsal genelde siyah üstüne oluşturulduğu ve çıkış ürünleri bunlar olduğu için sağlıklıyız.biz den çok karizmatiğiz.biz işlenmeliydi. Talep bu yöndeydi. O yüzden bu tarz bir çalışma çıktı. Aynı zaman da ürün rakibi olarak görünen ozoxlive ürünüde bu şekilde bir ambalajla deli gibi satış yapmış ve bunun istatislikleri çıkartılınca ayrıca özellikle böyle bir talepte bulunuldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yekta ofset

🌱Yeni Üye🌱
merhaba öncelikle şunu söylemeliyim "ozon yağı bakım losyonu" aşırı derecede düz olmuş zeminin içinde adeta kaybolmuş durumda, %100 bitkisel yazısı okunmuyor ve bana kalırsa çok fazla geçiş kullanmışsın bir karmaşıklık var ortada kutu içindeki mamülü çok fazla anlatamıyor

yinede eline sağlık ...

maxiday

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba çalışma olarak bakıldığı zaman güzel siyah ile turkuaz uyumu hoş durmuz yalnız bu hangi ürünün kutusu bakım losyonu güzellik sağlık yani genel olarak bakıldığı zaman %99 siyah renkten kaçınılır bu tarz ürün kutusunda çünkü ürünün dış tasarımı ürünü satmakta çok etkili oluyor yani demek istediğim kendi kurumsal rengi siyah olsa bile koyu bir kutu gitmez daha açık bir renk uygulanmalı ve kesinlikle çalışmada bir cilt resmi kullanılması gerekiyordu googlede örneklere bakabilirsiniz çizginiz güzel ama biraz daha tasarım öncesi neyi ne için yapıyorsunuz diye biraz düşünürseniz daha güzel tasarımların ortaya çıkacağını düşünüyorum...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
merhaba öncelikle şunu söylemeliyim "ozon yağı bakım losyonu" aşırı derecede düz olmuş zeminin içinde adeta kaybolmuş durumda, %100 bitkisel yazısı okunmuyor ve bana kalırsa çok fazla geçiş kullanmışsın bir karmaşıklık var ortada kutu içindeki mamülü çok fazla anlatamıyor

yinede eline sağlık ...

Merhaba çalışma olarak bakıldığı zaman güzel siyah ile turkuaz uyumu hoş durmuz yalnız bu hangi ürünün kutusu bakım losyonu güzellik sağlık yani genel olarak bakıldığı zaman %99 siyah renkten kaçınılır bu tarz ürün kutusunda çünkü ürünün dış tasarımı ürünü satmakta çok etkili oluyor yani demek istediğim kendi kurumsal rengi siyah olsa bile koyu bir kutu gitmez daha açık bir renk uygulanmalı ve kesinlikle çalışmada bir cilt resmi kullanılması gerekiyordu googlede örneklere bakabilirsiniz çizginiz güzel ama biraz daha tasarım öncesi neyi ne için yapıyorsunuz diye biraz düşünürseniz daha güzel tasarımların ortaya çıkacağını düşünüyorum...

Artık çok geç =))