Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yarışma Katılım Koşulları:

• Yarışma süresi 10 Nisan 2008 tarihinde başlayıp 10 Haziran 2008 tarihinde sona erecektir.
• Lescon Logo Tasarım Yarışması'na katılmayı düşünen tasarımcılar birden fazla tasarım gönderebilirler.
• Hazırlanan logo/amblem çalışmaları noter tarafından tasdik edilerek, May Grup Basın Yayın Ltd. Şti'ne posta veya internet yolu ile ulaştırılabilir.
• Tasarımı yapılacak olan Logotype ekte bulunan PDF döküman içerisindeki, tekstil ve ayakkabı ürün çizimi üzerine uygulanarak logo / amblem'in orjinal çizimi ile birlikte JPG formatında ve irtibat bilgileri eklenerek gönderilecektir (Ürün çizimlerini buradan indirebilirsiniz).
• Yarışmaya katılım için herhangi bir kişi/statü sınırlaması bulunmamaktadır.
• Yarışmanın ödülü 5.000.- YTL olup kazanan kişiye ödülü yarışma bitiminde verilecektir.

May Grup Basın Yayın Ltd. Şti.
General Şükrü Kanatlı Sok.
No: 18/7 Bakırköy / İSTANBUL
Tel: 0212 466 04 10-11-12
Fax: 0212 466 53 33
Mail: grafik@globaldergisi.com

Benzer konular

mtaks

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yarışma ile ilgili bir link varmı acaba ?

tşk

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
yarışma ile ilgili bir link varmı acaba ?

tşk

İletişim bilgileri yukarıda yazdığı gibidir. Yarışma ile ilgili bilgiler de firma yetkilisince bize verilmiş olup yukarıda ki yazılan mesajdan ibarettir.

abbesusse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.abbesusse.blogcu.com
bişe sorucam firma yetkililerinden güven sözü alalım, noter masrafından kurtulalım? yani düşük çözünürlükte burdan paylaşalım sizinle sonra değerlendirmeler sonucunda kazanan noter tarafından tasdik edip göndersin olmaz mı böle acaba?

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Noter niye anlamadım zaten logonun orjinalliyi yarışmacıyı bağlar firmayı değilki örn birçok yarışmada firmalar böyle bir madde ekler
bencede herkezin noterlik zamanı olmaya bilir ve artı masrafı neyse katılanlara başarılar dileriz. :)

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende bu Site'den görmüştüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben yurt disindayim notere nasil tasdik ettirecem

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya noterler uluslar arası değilmi zaten...

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya baktimda apostill diye uluslararasi onay almam lazimmis.benim isim sanirim biraz karisik :(

lokman_reklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.lokmanreklam.com
eğer insanlar dürüst olsaydı...
noterede gerek kalmazdı.

''kardeşim senin çizimini çok beğendik ellerine ve emeğine sağlık''
içten söylenmesi yeter... 5.000.00 ytl de neymiş

yada böyle düşünelim sevdiklerin yada arkadaşınla gezerken istanbulun en lüx yerlerinde.
bir mağazanın vitrininde görsen şu lesconu ve senin yaptığın logo üzerinde olsa
insan ne kadar sevinir grurlanır. o sevincin yanında paraya kim bakar allah aşkına.
''aa bu logoyu ben çizdim''

zombie

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.forum-tolgahansayisman.net
bu konu üzerine toplantı bile düzenlicez grubumla :D bu arada arkadaşım doğru söledi çizimini logosunu vs. yaptığımda dışarıda grünce ben yapmıştım bunu değip gurrlanmak yetiyor...

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar ben ilk defa katılıyorum logo yarışmasına gönderdim bi logo ama notere onaylatmadım.

birbilen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yarışmaya bende katılıcam hatta şimdiden 2 tasarım yaptım.. ilk kez böyle bir şeye katılıyorum... gerçekten arkadaşlar, Lescon gibi bir firmanın logosunun benim elimden çıkmış olması bile mükemmel bir his olsa gerek:).. hepinize başarılar dilerim...

ayrıca, Lescon'un bir internet sitesi var mı? adres arama motorundan çıkıyor ama siteye ulaşamıyorum. bir bilgisi olan var mı?

Amblem: markanın logosuyla ilişkilendirilmiş şekil (örnek turkcell'in antenli maskotu)

Logo: markanın yazımı (turkcell yazısı)

Logotype: amblem ve logo ikisi birden (bütünü)

arkadaşlar açıkçası aklım yeterince karıştı. grafik işinde yeniyim ama bu yarışmaya katılmak istiyorum.. bizim yapacağımız yukarıdaki referans metne göre logotype oluyor, değil mi?

şimdiden teşekkürler...

üstteki metnimi düzenlemeye çalıştım ama aktif değildi, kusra bakmayın, sebebini bilmiyorum...

grapphist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
böyle bir yarışmada yer almak bile çok güzel olur birde kazanırsam başka ne isterim :D

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
bende katıldım fakat ümidim yok :rofl:

ismailismail

🌱Yeni Üye🌱
10 Nisan - 10 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Lescon Logo ve Amblem Yarışmasının sonuçları, Lescon Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmekle birlikte, markayı taşıyabilecek kurumsal bir logo bulunamadığını belirtmek isteriz.
Katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarınızda ve yaşamınızda başarılar dileriz.

grapphist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eee şimdi eski logosu duruyormu hala yeni logo seçilmedimi

ismailismail

🌱Yeni Üye🌱
seçilmemiş dostum. duruyor eski logosu yazık oldu o kadar noter parasına.