Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

LetterPress ve klişe deneyimli grafiker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
— Firma ismi: Etiket Firması

— Çalışma şartları: Haftaiçi 08.30 - 18.30 arası Cumartesi 08.30 - 12.30 arası, Maaş + Sigorta + Yemek verilecektir, işyeri İstanbul / Topkapı'da etiket, matbaacılık, sürekli form, kese kağıdı vb. işler yapan, konusunda uzman, köklü bir Grup şirket... Sadece etiket kısmı için grafiker aranmaktadır.

— Aranılan kişinin özellikleri: Bay/Bayan farketmez. Bay adayların askerliğini yapmış veya tecilli olması şarttır. Mümkünse Topkapı'ya yakın bir semtte ikamet ediyor olması tercih sebebidir. Mac bilmesi ve F klavyeye hakim olması tercih sebebidir (Çünkü kullanılacak bilgisayar Mac G5). İyi derecede FreehandMX ve AdobePhotoshop programlarını bilen, orta düzeyde Adobe Illustrator kullanabilen, renk bilgisine sahip, renk ayrımı, film ve klişe konusunda yeterli düzeyde bilgiye sahip, mümkünse daha önce bir etiket firmasında çalışmış, iş disiplini ve sorumluluk sahibi eleman aranmaktadır.

— İşin mahiyeti: Labelman 6+1 renk LetterPress baskı makinesine iş hazırlamak, renkayrım ve montaj yapmak, bıçak çizimi yapmak, ara sıra kendinden yapışkanlı etiketler ile ilgili yeter seviyede tasarımlar yapmak.

Not: Sadece özel mesaj yoluyla bana ulaşan adaylara cevap verilecektir. Bunun dışında buraya başka bir iletişim bilgisi yazmamanız rica olunur... Yukarıdaki şartların bir veya birden fazlasına sahip olmayan ve uygun olmayan adaylar lütfen mesaj göndermesin. Önce telefon görüşmesi, ardından haftanın uygun gün ve saatlerinde randevu belirlenerek 2 saatlik öngörüşme ve deneme süresinden sonra, son görüşme yapılacaktır, ücret ve diğer şartlar telefonda veya öngörüşmede konuşulacaktır...

Saygılarımla

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

refazbursa16

🌱Yeni Üye🌱
01/11/1974 Bursa Doğumluyum 1994 Yılında Bursada Flexo Klişe İmalatını Yapan Yerde İşe Başladım Burada Kendimi Gelştirip Ustalık Vasfına Kadar Yükseldim. 2005 senesinde calıştığım yerden ayrıldım bursada poşet üreten bir firmaya girdim burada baskı öncesi hazırlık departmanı kurdum grafik tasarım ve flexo klişe imalatını faliyete gecirdim.imalat aşamasından baskıya giriş aşamasına ve baskı sonrası kalite kontrol aşamasına kadar ben ilgileniyordum.ve 2008 başında fabrika kapandı.bu zaman zarfında kendimi geliştirip bursada kolonyalı mendil firmasında grafik tasarım ve 4 renkli baskı makinası kullandım .ve oradan ayrılıp kagıt baskı imalatına girdim buradada baskıya bakıyordum.eski işimin geregi flexo baskı tekniklerini ve baskı makinalarını iyi tanıyorum hangi ürün hangi makinayla ve hangi kalınlıkta flexo klişeyle basılacağı biliyorum grafik tasarım aşamasından baskıya kadar olaya vakıf olduğuma inanıyorum gerci har gecen gün yenilikler cıkıyor olsada baskı teknikleri aynı ana tema deişmiyor.size her konuda yardımcı olmak isterim saygılar iyi calışmalar.
zafer 0*******

GGönül

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş Başvurusu

Bilge Adam BTA de Grafikerlik ve Web Tasarımı Eğitimi Almaktayım.
Illustrator CS3 (iyi derecede)
Photoshop CS3(iyi derecede)
Indesıgn CS3(iyi derecede)
Dreamweaver CS3 (iyi derecede)
Fireworks (iyi derecede)
Flash CS3 (iyi derecede)

Ümraniye de oturuyorum.Kendimi yetiştirmek istiyorum.
İstediğiniz işleri yapabileceğime inanıyorum.
Olumlu ya da olumsuz cevabınızı bekliyorum. (Tesettürlüyüm)
İyi çalışmalar

esr@r

🌱Yeni Üye🌱
ilan hala geçerlimidir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...