Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

LEVEL Dergisi Kapak Tasarımım

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu da 2. deneme dergi kapağı çalışmam...deneme çalışmaları olduğundan kişisel gelişimim için yorumlarınıza ihtiyacım var.. :)

kpzjn.jpg

- Tam Boyut -

kpzp4.png

Tasarımda Kullandığım Görselin Orjinali :

battlefield-3-ipad-wallpaper-2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok iyi çok başarılı çalışma eline sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hayır değil, sadece kendimi geliştirmek adına yaptığım tasarımlardan biri :)

Umarım telif haklarından veya izinsiz kullanımlara yapılan yaptırımlardan haberiniz vardır.

Kişisel çalışmalar veya gelişim üzerine yaptığınız çalışmalarda marka veya isim kullanıyorsanız küçükte olsa denemedir / kişisel gelişim için uyarlamadır gibi basit ibareler koymanız izinsiz kullandığınız firma logoları, isimleri gibi durumlarda olası problemleri en basite indirgeyebilir.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sektörün içinden birisi olarak bu tarz konuları takip etmelisiniz. :)

İyi forumlar

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu sektörün içinden birisi olarak bu tarz konuları takip etmelisiniz. :)

İyi forumlar

Başlıkta "Deneme Çalışmadır" ibaresine yer vermenizi rica ediyorum. Ayrıca bu konuda hata yaptığım için çok üzgünüm, beni bilgilendirmenize sevindim :)

SemihAlev

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba ;

Tasarım Anlamında pek birşey göremedim ama fikir diyorsanız fikir güzel.

Emeğinize sağlık.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Grafik tasarımı öğrenmek, yaratıcılığı öğrenmek için en doğru yollardan birinde yürüyorsunuz, hem çalışmanızı hem de sizi tebrik ederim. Yaptığınız çalışmanın bir köşesine "Fan Art" "denemedir" gibi bir ibare ekleyerek bulunduğunuz paylaşımlar kimseyi kırmayacağı gibi örnek aldığınız beğendiğiniz firma, kişi ya da kurumların hoşuna dahi gidecektir.

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba ;

Tasarım Anlamında pek birşey göremedim ama fikir diyorsanız fikir güzel.

Emeğinize sağlık.

Öncelikle değerlendirmeniz için teşekkür ederim.Bir bakıma haklısınız çünkü sadece bir fotoğrafa efekt verip oynamalar yapmak ve üzerine bir kaç yazı yazmak tasarım değildir.Fakat bunu bir dergi kapağı olarak düşündüğünüzde aynı şeyi söylemek zor oluyor.Takdir edersiniz ki görsel (fotoğraf) olmadan bir oyun dergisi kapağı düşünülemez ki bu görsel genelde oyun firmalarının hazırladığı görsellerdir.Fakat bir moda dergisinin kapak tasarımından bahsetsek ve fotoğrafı bizzat ben çekmiş olsam ortada bir emek yani "tam bir çalışma" olurdu dolayısıyla olaya bütünüyle tasarım gözüyle bakabilirdik.Eğer bu açıdan bakıyorsanız size gerçekten hak veriyorum. :)

tasarimwebist

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
tasarimwebistanbul.com
Klasik

Bana klasik bir oyun dergisi kapağı gibi geldi. Fark edilir olabilmesi için daha özgün olması gerekiyor. Yine de emeğinize sağlık.Güzel çalışma...

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence gayet güzel bir çalışma.Fotoya yağmur efekti ve diğer efektler gayet hoş olmuş.Ben beğendim.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Çalışma güzel logo yerli yerinde herşey güzel gözüküyor. Ancak dergi kapağından çok afiş gibi, dergi kapakları üstlerinde içeriklerinde ne olduğunu özetlerler bir başlık bir barkod bir resim bu yüzden arkadaşlara yetersiz gelmiş olmalı..