Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Limon Sosu

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çarpıcı baslık olsun istedim...:rofl: Küçük bir nüans farkı var ama hangisi olması gerektiğine karar veremedim.
asoetiket1.jpg

Benzer konular

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben ikinci çalışmayı tercih ederim fakat limonun içinde koyuluklar var çürük gibi onu düzeltmelisin.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
İkinci olabilir ama Limon Sosu yazısını biraz daha yukarıya alabilirsin.

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Diğer arkadaşlar yorum yapmış ama ben çalışmaları göremedim :S Sorun bendemi yoksa başka göremiyenlerde warmı ?

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
iki çalışmada güzel olmuş..eline sağlık...ben 1. çalışma diyorum...görsel bence ille ön tarafta olucak diye bi şey yok...her yerinde görünüyor olması daha hoş...daha zengin göstermiş çalışmayı...ama limonun renginde gerçekten bi terslikvar...günü geçmiş olmasın...:):):) aman dikkat...iyi çalışmalr...kolay gele...

biladisli

🌱Yeni Üye🌱
Diger arkadaslarin yorumlarina katiliyorum ilave olarakda, salata kasesi ile sise arasinda oranti farki var galiba...

Güzel çalisma emegine ve eline saglik...

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 numaralı çalışmanızın daha gösterişli durduğu düşüncesindeyim.ama limon rengi konusunda arkadaşlara katılıyorum.limon içinden çok portakalı andıran bir turunculuk var.onu düzeltirseniz çok daha güzel görünecektir.emeğinize sağlık.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
kral çıplak kıyafeti yok? çalışmayı göremiyorum. yorum yazanlarnasıl yazmış? enterssann:D eline sağlık 2. güzelmiş... oy çokluğuna göre diyorum.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
oy çokluğuna inat ve kendi zevkime göre 1. tasarım güzel olmuş eyw. :D

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kral çıplak kıyafeti yok? çalışmayı göremiyorum. yorum yazanlarnasıl yazmış? enterssann:D eline sağlık 2. güzelmiş... oy çokluğuna göre diyorum.

güzel kardeşim yorum yazanların çalışmaları gördüğü çok belli ama ben göremiyorum.zaten mesajımda sorun bendemi diye sormuştum...

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
2, çalışman hoş olmuş ama görseller büyük şişe onların yanında küçük kalmış düzeltirsen olacak eline sağlık

Son düzenleme:

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende 2 diyorum...
emegine saglık...

mr.tar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
is ile ilgili elestiriler zaten yapilmis ben sadece kucuk bir hatirlatma yapmak istedim, "nuans farki" dediginiz zaman "farkin farki " demis olursunuz nuans ve fark ayni seylerdir, reklam sektorunde calisanlar olarak dilimizi dogru kullanmamiz gerektigine inaniyorum,
bunun haricinde bencede 1. i$ limonun rengi duzeltilirse daha hos durabilir ,, bu arada 2. isi kullanacaksan yaziyi sisenin uzerine al derim,,
kolay gelsin

elfoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. calışmanda limon ön planda olması gerekirken öteye atılmış gibi gözükmüş arkada kalmış arkadaki yağ şişesiyle bir oransızlık var perspektifsel bakmaya çalışmışsın ama iyi ayarlayamamışsın alttakı yeşillik güzel ama limonu biraz ortalaki yaptiğın çalışmanın ihtişamı ortayaçıksın fon güzel ağır olmuş. 2.boşver birinci üzerinde düzeltmeler yap daha çarpıcı istenilen daha iii anlatılıyor kolay gelesin sana...

ender_arslan

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma ama bence 1.
2. de yazı arka planda kalmış

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Çalışmanızın başlığını düzeltecektim ama kürkerin ne anlama geldiğini size sorayım dedim.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
ellerine sağlık ben iki derim. ama yineden yetersiz hissediyorum. logo konusunda sıkıntı var bunu belirtmeliyim. logoda ( logoda diyemeyiz ) kullanılan tipografik karekter olmamış, geleneksel bişey olmuş. diğer bölümleri gayet iyi yeşil ve sarının geçişi ekşi hissini hissettiriyor. bu güzel bişey. birde sanırım salata kullanmışsın bence gerek yok sadece salatada kullanılmıyor diyelim. onu kaldırım limonu ve yaprakları logonun yam altına alarak bir dene derim. birde yeşile zıt olarak kırmızı kullanmışız bilemiyorum bence yeşil ve sarı tonlarıyla bişeyler oluşturulsa iyi olur. ve limon sosu yazızı büyük geldi bana. renk konusunu söylemeyeyim. umarım kırıcı bişey demedim. burda bişeylerin güzel oldugundan bahsediyoruz ve dahada güzelleştirmek istiyoruz. iyi çalışmalar sana.