Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

LivanePub'a Yaptığım Çalişma ...

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
livanepubali351mam.jpg

Bu Arada Bar Dayımın Yabancı Degil :smile: Çalişmam Yabancıya Gitmeyeceğinden Sorun Yok !

A4 ŞEKLİNDE YAPTIGIMDAN YAZILAR OKUNMAYABILIR !

Çalişmam Daha Bitmedi LÜTFEN çalişmada eksik gördüklerinizi öneri tarzında yazarsak saha ıyı olur, Ayrıca bunlar benim ilk Çalişmalarım Bilginize Daha Öğrenciyim[/INDENT] :smile:

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınızı beklıyorum ; eleştırılerınız baş tacımdır :)

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
giriş üçretlidir yazmışsın c yaparsan daha iyi olur. Bir de zemin rengi değişmeli bence, çok sıkıldım ruhum daraldı resmen postere bakarken:)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok karanlık olmuş biraz renk versen daha iyi olabilir isim ortaya çıkar en azından..ve çok boş kalmış birşeyler eklemeni tavsiye ederim.internet adresinide P ve B harflerinin altına yerleştirirsen daha güzel olur..birde iletişim bilgilerini kapatıp yükleseniz iyi olur..ilk çalışmanızmış tebrik ediyorum paylaşım için teşekkürler..

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
giriş üçretlidir yazmışsın c yaparsan daha iyi olur. Bir de zemin rengi değişmeli bence, çok sıkıldım ruhum daraldı resmen postere bakarken:)

gırış ücretlıdır ewet bıraz sert oldu ! arka fonunda logo ıle renglerı uyumlu olsun ıstedım :) TŞK...

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım çok sade bi çalışma olmş resimler olmamış o şekilde,havada kalmış senn anlican tutunmşlar bişeye ama yinede havada kalmışlar ama gayretlisin snrm çalılmalarının devamını ve daha başarılılarıın dilerim

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım çok sade bi çalışma olmş resimler olmamış o şekilde,havada kalmış senn anlican tutunmşlar bişeye ama yinede havada kalmışlar ama gayretlisin snrm çalılmalarının devamını ve daha başarılılarıın dilerim

Teşekkur ederim , gayret ediyorum yorumlarınızı dikkate alıcam sağolun !

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok sade ve gösterişsiz kalmış arkadaşım..Resimler, yazı fontları, renk seçimin...Hepsi yanlış seçimler..Arka planda kullandığın gri renk çok kapatmış, üzerinde kullandığın font rengi (mavi) uyumsuz olmuş.

Bence daha farklı çalışmalar denemelisin, nacizane fikrim:smile:

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bencede bende beğenmedım sanırım sil baştan yapıcam, her kes ıyı eleştrı getiriyo fakat gerçeği demiyo cok nazıkler :) ama gerçek sanırım sil baştan yapmak ;)

pheru

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pheru.com
tam yorum yazacaktım en son yazdıgınız mesajı görünce vazgectim. Doru kararı almışsınız. Bir de gölge efektini abartmayın bence. Yeterli düzeyde ve daha acık bi gri tonuyla verin illa vermek gerekirse. Başarılar