Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo bankası

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar öncelikle merhaba, Sitemizin içinde bir LOGO BANKASI olmalı diye düşünüyorum. Genelde bir sürü logo var, ama arandığında hemen bulunabilecek bir yer olmalımı? olmamalımı? Genelde hepimiz taleplerde bulunuyoruz.. Şu logo varmı, bu logo varmı diye. Bence bir LOGO BANKAMIZ olmalı. Özellikle Türk firmalarının logoları. Tabiki Takdir yöneticilerin.
Saygı ve sevgilerimle.. Hoşça ve Dostça kalın..

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Projeler, düşünceler, fikirler, belgeler, alt yapılar :) Hepsi düşünülüyor adminimiz bu konularda çok başarılı alt yapsını sağlam hazırlamadan hiç bir olaya imzasını atmıyor kendisinin bu gibi bir düşüncesi var eğer onay verilirse kısa bir süre sonra bu isteğinize cevap verebilecek en uygun hizmet ile hizmetlerimize devam ediceğiz... :) Ama emin olun bu işler hemen olucak işler değil:)

Saygılarımla.

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Böyle bir projenin düşünülmesi bile güzel. Şimdiden kolay gelsin.

semerkand_lı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler güzel bir fikir ve bu fikrin adminimiz tarafından da düşünülmesi ve alt yapısı hazılıklarının olması sevindirici

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede çok iyi bir fikir hepimiz elimizde olan logoları ekleriz kocaman arşiv olur ihtiyacı olan burdan alır..

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
süper olur şimdiden kolay gelsin

grafiker66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Siz Logo Bankasını Oluşturun Logoların Çoğu Benden Ben Zamanı Kısıtlı Bir Grafikerim Oyüzden Toplo Eklenebilen Bi Sistem Kurarsanız Hayal Gücü Gibi Çoook Sayıda Logoyu Herkezle Paylaşabilirim. Ama Konulara Cevap Verecek PEk Zamanım Yok İsim Vermeyecem Ama Kendi Sİteme Zaman Ayırmakta Bile Zorlanıyorum ama Hızlı Arşivleme Sisteminiz Olursa Birazda Sİzler İçin Zaman Ayırmaya Çalışırım

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet haklısınız belki ama gökhan beyin dediği gibi kolay işler değil.
herkes elindekini buraya kolaylıkla atarsa çöplüğe dönmez mi.
belli bir kriteri yada standardı olamlı bence.
örneğin arçelik logosunu arkadaş çizmiş paylaşmış, sonra biri aynı logoyu derken bakmışsınız ki 50 tane aynı logo ve çizimleride standarda uygun değil.
bilmem anlatabildim mi.
saygılar.

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu konun desteklenmesi hepimiz için faydalı olacaktır.. projenin sahibinin aklına sağlık umarım en kısa zamanda hayata geçer....

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hadi Hayırlısı.. :D

grafiker66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben sizi anladım ben zaten direk atılsın demiyom ama bi formul bulunur elbet

gerçekten sağlam ve özenli atacak birilerine ki bunları özenle seçim yaparsınız hatta admin ve modlar düzenli bi şekilde düzenlenir hai en azından herkez bir yere yükler yetkililerde sırayla bi hala yola koyar arşivi ama dediğim gibi bu konuda elimden gelen desteği veririm zamanın da çok sıkıntı çektim logo eksikliklerinden yeni gelenler çekmesin zaman olmuyoki çizmeye...

Şehr-i Udvan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel olur. Tabiki kolay olucak şeyler değil zaman isteyen şeyler umarım olur...