Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo çalışmam.. yorumlarınızı bekliyorum

Graphicland

🌱Yeni Üye🌱
Marmariste Yat şirketi olan bir firmaya aittir..
Yorumlarınızı bekliyorum...
26014237736260617100.png

Benzer konular

biem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık ama benim fikrim bi logo için çok fazla renk kullanmışsın..( ya da Onlar kullanmış)

Son düzenleme:

Graphicland

🌱Yeni Üye🌱
peki düzeltme yönünde yorum yazarmısınız?
nerede ne gibi değişklikler

biem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bi bütünlük göremiyorum daha az obje olursa daha iyi durur gibi.sadelik benim için her zaman daha vurguludur.. dediğim gibi benim fikrim bu.. daha iyisini ustalar bilir ama beni dağların etrafındaki siyah çizgiler çok rahatsız etti mesala..

KAYIBEY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herşey olsun derken hiçbir şey olmamış...demem o ki bir logodan ziyade bir tabloyu andırıyor. ben de sadelikten yanayım.

Graphicland

🌱Yeni Üye🌱
Marmaris dağlar arasında bir koy olduğu için yeşil tepeleri koymak istedim.
tşkler arkdaşalr yorumlarınız için belirli düzenlemeler yapacağım.

impoved

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok sayıda dikkat dağıtan renk kullanmak zorunda kalmışsın. ayrıca ufak detaylar ölçek olarak küçültüldüğünde bazı detayların kaybolmasına neden olacak. çok fazla sayıda tema içeriyor. bence konuyla ilgili 1 eğer gerek duyarsan 2 tema üzerine yoğunlaş ve küçük görsel tasarımlardan kaçın. temadan kastım işte kullandığın deniz, çapa, martı, dağlar v.s hepsini bir yerde kullanma. içlerinden logo tasarımına hakim olan 2 tema kullan en fazla. ben yerinde olsam çapa ve denizdeki görsel dalga temalarında yoğunlaşır ve tasarımımı bunun üzerinde çalışarak tasarlarım.