Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Çalışması (Oyunlar İle İlgili)

Benzer konular

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
oncelikle hosgeldin kardes.Bu saatte hala oturduguna gore uyku roblemi cekiyorsun sanirim :) Benimde oyle cok profesyonel oldugum soylenemez ancak dilim dondugunce yorum yapayim herneyse

oncelikle silahlar cok buyuk durmus.yani tac simgesine oranla cok buyuk.birde tam ismini cozemedim proyuncu yaziyor sanirsam.yani genel olarak goze cok hitap etmiyor.Cok cafcafdan yana diilim ancak biraz daha gelistirilirse belki hos olabilir.eline saglik

Batuhan777

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.proyuncu.com
oncelikle hosgeldin kardes.Bu saatte hala oturduguna gore uyku roblemi cekiyorsun sanirim :) Benimde oyle cok profesyonel oldugum soylenemez ancak dilim dondugunce yorum yapayim herneyse

oncelikle silahlar cok buyuk durmus.yani tac simgesine oranla cok buyuk.birde tam ismini cozemedim proyuncu yaziyor sanirsam.yani genel olarak goze cok hitap etmiyor.Cok cafcafdan yana diilim ancak biraz daha gelistirilirse belki hos olabilir.eline saglik

Öncelikle yorumların için sağol kardeşim dediğin gibi uyku problemi çekiyorum bazen sabah 12 de yattığım oluyor XD. Dediklerini bir bir uygulayarak buraya ve siteme tekrar bu logoyu koyucam. Ozaman da bir yorum yaparsan sevinirim.
Saygılarımla...

ahmetim

🌱Yeni Üye🌱
kardeş bunu yapma sitesi yok mu?

Bende yapcam onun için kaydoldum zaten:..