Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo İçin Değerlendirme

otytaner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ajans olarak faaliyet gösterecek firma için yapılmış bir logo tasarımı.
Görüşlerinizi bekliyorum.

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"imleç" in gölgesinde sıkıntı var gibi.O şekilde yansıyacağından şüpheliyim.Ayrıca "imleç" i yine daireleri kullanarak daha sade düşünebilirsiniz.Webblue da ortadaki "B" harfi fazla dikkat çekiyor.O kısma farklı bir çözüm bulmalısınız."projection time" yazısının sadece "web" yazısı ile aynı renk olarak yeşil olması "web" i "blue" ya kıyasla baskın gösterebilir.Kolay gelsin.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
logo güzel olmuş ama imlece gölge vermemeni ve yazının aşasındaki fontu daha sade bir font yapmanı tavsiye ederim bide arkadaşn dediği gibi b çok dikkat çekiyo orda ona çare bul.

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence aradaki b harfine gerek yok, web'in (b)'sine yeşilden laciverte gecen bir değrede olursa hoş olur, tabiyki bence.. emeğine sağlık. çizgisi güzel

otytaner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet gölgedeki sorunu bende farkettim.Teşekkürler hemen düzeltmesini yaptım.
Web'le projection time yazısını aynı renk kullanmak istedim. Çünkü birlikte okunduğundada anlamlı oluyor. Blue'deki B harfi benim çok hoşuma gitmişti ama bi kaç değişik çalışma deniycem.

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence aradaki b harfine gerek yok, web'in (b)'sine yeşilden laciverte gecen bir değrede olursa hoş olur, tabiyki bence.. emeğine sağlık. çizgisi güzel

bence bu şekilde hoş olacak dene derim:wink: