Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo İstek.

sTaRz

🌱Yeni Üye🌱
Herkese Merhabalar,
Çalışmalarımda Kullanmak İçin zgR Adında Bir Logo İstiyorum Yapabilecek Olan Varmı Acaba.

Benzer konular

sTaRz

🌱Yeni Üye🌱
Dergah Açılmıyor. Logo İStek Bölümünde Ne İsteyebilirim Ki Başka.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Dergah Açılmıyor. Logo İStek Bölümünde Ne İsteyebilirim Ki Başka.

Arkadaşım Logo istek bölüm başlığına dikkatli bakarsan açıklama yapılmış zaten :wink:

Logo İstek
Var olan ve bulamadığınız logoların istek alanı...

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
Herkese Merhabalar,
Çalışmalarımda Kullanmak İçin zgR Adında Bir Logo İstiyorum Yapabilecek Olan Varmı Acaba.
evet grafik öğrencisisiniz bunu öğretmeninizmi istedi eğer öyleyse kendi yapacağım logo ile daha çok gururlanırım ne olursa olsun bu bölümü seçtiyseniz kötü olarak düşüncesi ile değil bence siz yapmalısınız kendinizi heveslendirmelisiniz düşünsenize yılllar geçti sizde grafik tasrım ofisi kurdunuz veya birinin yanında çalışıyorsunuz buraya arkadaşlar şöyle logoya ihtiyacım oldu yapar mısınız? mı demek kolay senin yapmanmı kolay böyle mesajlar görünce mesleğimi ucuz hissediyorum masa başında ter döktüğüm saatlerim beni acıtıyor lütfen mesleğimizi benimseyelim rica ediyorum sakın beni yanlış anlamayınız yorum yaptığım bütün mesajlarıma bakabilirsiniz kimseyi kırmak değildir niyetim ama bu yoldaysanız bunu yapmalısınız. kolay gelsin hayırlı günler.

sTaRz

🌱Yeni Üye🌱
Tabiki de Öyle Ama Bir Ders İsteğinde Bulunduğumuz Zaman Bile Kimse İlgilenmiyor. Bizimde Çalışma Öğrenme Azmimizi Kıran Bu.

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tabiki de Öyle Ama Bir Ders İsteğinde Bulunduğumuz Zaman Bile Kimse İlgilenmiyor. Bizimde Çalışma Öğrenme Azmimizi Kıran Bu.

kırılmasın lütfen eminim çanakkalede bir sürü grafik tasarım ofisi vardır çanakkkalede bulunmadığım için bilemiyorum elbette nete yazsam birsürü çıkacağından eminim ama gidin birtanesine bakın beim mesleğim ne mezun olduğumda ne ile karşılaşırım logo yapılırken ilk ne aşamalar olur bir fikriniz olsun ayrıca bunda öğretmeninizde hoşlanır sizle ister istemez daha çok ilgilenir bu sizin elinizde hepte değerli öğretmenlerimize bağlamayalım tamammı sevgili kardeşim ilk önce şu kabuğundan çık seni daha çooooooook zorluklar bekliyor bu ilgilenmiyor olayından dahada zor zorluklar hadi kolay gelsin bakalım.

sTaRz

🌱Yeni Üye🌱
Ama Şöyle Bir Yanlış Anlaşılma Oldu Galiba :) Meleği Bölümüne Öğrenci(Grafiker) Yapmıştımda. Öğrenciyim Ama Sanat Okulu Okumuyorum.

sTaRz

🌱Yeni Üye🌱
Yo Boşuna Değil. Açıkcası Benide Teşvik Etti Anlattıklarınız.

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
peki ne diyim çizen olur belki size logo bundan sonra dikkat edin bilgilerinizi yazarken.

sTaRz

🌱Yeni Üye🌱
Ben Grafik Tasarım Bölümü Okuyan Anlamında Anlamamıştım. Öğrenci Olupta Tasarımla Uğraşan Olarak Anladım Kusura Bakmayın.