Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo tasarımım için gerekli olan bir kaç şeye ihtiyacım var...

DreamSolAK

🌱Yeni Üye🌱
Bu sene web tasarım programlama bölümünden mezun oluyorum. Staj dosyam için logo tasarlamam gerekiyor. Aklımda bir fikir var ama bu fikiri yürütebilmem için gerekli psd'lere ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim ?

Düşüncemi anlatayım. 8 Haziran'da mezun oluyorum. Bir saat olabilir 8 Haziranı Gösteren Ve Biri 8 Haziranın üzerindeyken diğeride kep resmini gösterecek. Yani anlatabildiysem ne mutlu bana :D Kep ve buna uygun bir saat psd si istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz :)

Benzer konular

mertkibar

🌱Yeni Üye🌱
phoshop veya corel draw programlarindan birini kullanarak harika logolar yapabilirsin..
3d logo yapacaksan 3dmax tarzi programlara ihtiyacin var...

logonda yazi fontlarina ihtiyacin olursa netten fontlar bulup onlari kullabilirsin..

Graphhy

🌱Yeni Üye🌱
corel bayatladı hocam Illustrator + photoshop kulanırsanız hepsinin üstünde gelirsiniz bol bol uygulamalı çalışın + hazır yapılanların aynısını yapmaya çalışın geliştrin kendinizi gitikçe iyi olursunuz iyi çalışmalar bol şans :)

ahmetkaydı

🌱Yeni Üye🌱
Graphy arkadaşım; Corel Draw gibi programlar küçümsenecek programlar değil. Ne kadar tazesini kullandınız da bayatladığını anladınız. Sadece Corel Draw'la diğer programlarda yapacağınızın bir çoğunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumun farkında olmayabilirsiniz ama yanlış yönlendirmeyin insanları bari. Öyle zamanlar olur ki grafik ya da tasarım çalışmalarında küçümsediğiniz office programlarına bile ihtiyaç duyarsınız... Emek sarf edilmiş programları küçümsemek hoş bir şey değil...