Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Tasarımında Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

desperado2

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar.. Sitenizi Baya Bi dolaştım. çok değerli çok iyi işler çıkaran abilerimiz var. doğruyu söylemek gerekirse sizlerin başarısını görünce bende bişeyler yapmak istedim. ama ha diyince olmuyor malesef.

Benim sizlerden bir istediğim olacaktı..

Photoshopta Küçük bir logo üzerinde biraz düzenleme yaptım. ama malesef istediğim gibi yapamıyorum 6 gb yakın video indirdim. şu an yavaş yavaş öğreniyorum. ama bu logo bana acil lazım olduğu için sizlerden yardım istiyorum.

Bana Bu logonun
vheader.jpg

Bir benzerini Ama "M" Harfine Benzer Şekilde Yapmanız Mümkün Mü diye Soracaktım.

Yardım Eden Yorum Yazan Tüm Arkadaşlara Şimdiden Teşekür Ederim.

Not: Normalde Ücretli Olarak Yapılacak bir şey Farkındayım... O yüzden Ücret Karşılığı Yaparım Demeyi Düşünen Abi ve Ablalarımıza Şimdiden Teşekür Ederim.

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Grafik tasarım işi istek mesajları:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.

Konunuz kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...