Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Type Çalışmam

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Arkadaşlar okulum için yaptığım logotype çalışmamı sizlere sunuyorum.Lütfen doğru ve yanlışımı belirtirseniz çok sevinirim..

16227677gn6.jpg

50273028wb1.jpg

Benzer konular

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
ordada nsial mi yazıo okulun adı yani karışık olmuş:hmm2:

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
ali_emre_35

bir logo için cok renkli ve cok efekt var bence...

bence bir kenarda dursun bu. sen forumda logo nasıl olmalı dıye bı kac konumuz ve yazılarımız var hatırlarsan... onları bı ıncele dostum....

sonrasında yaptıgın calışmayı bırlıkte degerlındırelım...

kolay gelsın

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Adobenin" bir logo için cok renkli ve cok efekt var bence..." yorumuna katılıyorum.
"konak..." yazı da çok ufak kalmış. logo ufak çalışıldığı zaman kaybolucaktır.
Ellerine sağlık.

manu

🌱Yeni Üye🌱
Benden sana tavsiye. Önce logo nasıl olmalıdır hakkında bir şeyler oku. Logonun temel özelliği küçüldüğünde ve siyah beyaz kullanıldığında bozulmamasıdır. Bir çok büyük markanın logosunu (arçelik, nokia, coca-cola vb.) incelemeni öneririm. Ne yazık ki yaptığın çalışmalar logo değildir ancak logo denemesidir. Benden nacizane tavsiye sakın ama sakın effect kullanma =)

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok fazla gereksiz efekt kullanmışsın okulun ismi belli değil kullandıız zemin üzerinde beyaz yazıya lacivert kontur olmamış yani kısacası önce logoyu FH, yada CDR de tasarla PS sonra geç olmamış bence....

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.Benim doğru yolda yürümem için gerekliydi bu...

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aslında alışılagelmiş bir resmi okul logo şuuru var hepimizde..
Neden hep sade ve soğuk..

Kolejlerde artık bu tipten logo ve kıyafetler daha özgür.
Logonuz baskı ortamında(kağıt) belki bu kadar canlı durmayabilir ama tabela vs çok dikkat çekici olur..
"Konak ....lisesi" yazısı biraz küçük

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Aslında haklısınız ama okullar ne yapsın.onların da eli kolu bağlı.bir yönetmelik koymuşlar ona bağlı kalnacak diye..elden birşey gelmiyor onun için bende farklı bir konsept yapayım dedim ama daha çok çalışmam gerektiğini anladım.Herkese yaptığı yorumlar için tekrar teşekkürler..

nvn

🌱Yeni Üye🌱
bence bı okul logosuna göre cok renklı
ama güzel logo yapımıyla ılgılı bılgıler bulup okursan dah kolay olur

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında hepimiz güsel şeyler çıkartmak için çoğu zaman kasarız bu olay çalışmayı karmaşıklaştırdığı gibi çoğu zaman anlaşılmayıda engelliyor. Emek sarfettin belli ama anlatımı basit çalışmayı farklı kılmalısın bence eline sağlık

cahos

🌱Yeni Üye🌱
Adobenin" bir logo için cok renkli ve cok efekt var bence..." yorumuna katılıyorum.
"konak..." yazı da çok ufak kalmış. logo ufak çalışıldığı zaman kaybolucaktır.
Ellerine sağlık

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
okul adı çok küçük olmuş ali biraz büyütürsen iyi olur kısalma hali güzel olmuş efekt konusuna katılıyorum biraz daha çalışman gerek ama uğraşmışsın emeğine sağlık diyorum

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
çok renk ve çok efekt ;) DINT ! OLUMSUZ... logo değilde sitede kullanılmak uzure banner gıbı olmus...icon gibi .... 2-3 renk kullanırsan sadeleştirirsen daha guzel olucaktır emınım ....

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
logodon ziyade anahtarlığın üstüne yapıştırılcak bir damla etiket calısması gibi durmus. logo dediğin sade olur biraz daha calıs derim ;)

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım bence vektörel olarak çalışmalısın çok renkli çok efekli karmaşık olmuş biras gözü yoruyor emeğine sağlık deamını bekleriz:)