Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo

dolunay_m83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben ilkkez bu formlara katılıyorum. resim nası ekleniyor bende bi logo yaptım ve görmenizi istiyorum yorumlarınız için...

colorlogozf9.jpg

Benzer konular

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
gökhan bey halletmiş benden önce... mesajımı düzelteyim.
yazının etrafındaki çizgiler hoş durmamış.
karakterler ve şekiller arasıda baya açık çok yayılmışlar.
iyi çalışmalar.

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tekinik hatalari cok, göze hos gelmiyor, ben begenmedim, daha iyilerini yapabilirsiniz, calismalarinizde basarilar dilerim

recepuncu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence; logonun altına çizgi çekme.
Color kelimesinin etrafındaki shape ler ile yapmak istediğini yapamamışsın, daieresel yada eliptik çizgide odakla.
Graphics kelimesinide uluorta koyma başka bir harfi referans al. Örneğin Design kelimesinin D harfi ile aynı yerden başlasın.

ayrıca asyabayar + 1

Benim gördüklerim bu kadar.

İyi çalışmalar kardiş.

Son düzenleme:

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logonun genelinde çözünürlük problemi var. Photoshop ya da pixel tabanlı bir programda çalışılmış sanırım. Vektörel bir çalışma olsa bu sorun olmazdı diye düşünüyorum. Birazda dağınık bir çalışma gibi görünüyor. Üzerinde çalışılması gerekir. Elinize sağlık

dolunay_m83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo bu

yok logoyu freehandde yaptım da buraya atarken jpg olarak attım ve yer kaplamasın diye de biraz image ini düsdüm.

dolunay_m83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence; logonun altına çizgi çekme.
Color kelimesinin etrafındaki shape ler ile yapmak istediğini yapamamışsın, daieresel yada eliptik çizgide odakla.
Graphics kelimesinide uluorta koyma başka bir harfi referans al. Örneğin Design kelimesinin D harfi ile aynı yerden başlasın.

ayrıca asyabayar + 1

Benim gördüklerim bu kadar.

İyi çalışmalar kardiş.

aslında d ye bloklasıtım ama corvertelince kaymısgöremisim. daieresel yada eliptik çizgi derken neyi kasdettiniz.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
renklerle ilgili cok daha degişik fikirler cıkabilir en baştan başka bişeyler dene derim ben

recepuncu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Shape ler ile C harifinin etrafından tam tur dönersen dairesel, ünlü bir T.V. kanalı olan D*g*turk'ün logosunda olduğu gibi bir çizgi etrafında tur atarsan eliptik olmuş oluyor.

İyi çalışmalar.

krtlonr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sıyah kontru kaldr bnce.

iyiçalışmalar