Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logomu yorumlayabilirmisiniz ustalar

ucakhuseyin

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ben yeni açacağım internet sitem için bir logo
hazırladım. Sizlerin yorumlarını bekliyorum. Zahmet olmazsa.
Sitemin ismini yazmak istemedim yanlış anlaşılmasın diye (Yani reklem olmasın ):smile:

logombp1.png

Benzer konular

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo gerçekten buğulumu yoksa resmi yüklerken problem mi oluştu?

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Başkalarını bilmem ama ben bir logoda Degrade,Blur ve haddinden fazla rengi hoş bulmuyorum.Yeni bir çalışma hazırlıyabilirsiniz.Kolay gelsin...

Son düzenleme:

ucakhuseyin

🌱Yeni Üye🌱
logo gerçekten buğulumu yoksa resmi yüklerken problem mi oluştu?

evet biraz buğlu nedenide logomda keskin hatların olmasını istemediğim için
biiraz buğlandırdım. birde kanat yaparken buğlanma oldu

Başkalarını bilmem ama ben bir logoda Degrade,Blur ve haddinden fazla rengi hoş bulmuyorum.Yeni bir çalışma hazırlıyabilirsiniz.Kolay gelsin...

aydınlatıcı yorumun için çok teşekkürler renk olayına benimde içim ısınmamıştı zaten farklı birşeyler düşünüyorum ama bir fikir çıkartamıyorum yorumlarınıız için çok teşekkkürler

sitemin ismi D harfi ile başladığı için uçan D yapmaya çalıştım tam olamdı galiba
tasarım konusundaki bilgi azlığından ve deneyim eksikliğinden olsa gerek

farklı bir tasarım fikriniz olursa hepsine açığım yardımlarınız için çok teşekkürler.......

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
çok göz yorucu ve bozuk görünüyor, bence logo olarak adlandırmamalısın bu yaptığını, tasarım konusunda bilgin yok, tecrüben yok ise en azından sitende düz yazı kullanmayı dene eminim daha güzel duracaktır. tasarım tecrübesi kazanmak içinse, bol bol inceleme, deneme yanılma güzel bir seçim olacaktır, eğer ciddi düşünüyorsan, eğitim almayı ön planda tutmanı tavsiye ederim...

kolay gelsin.

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kombinasyon güzelde gözü yoruyor.blur u kaldır en azından gölge falan ver keskin cizgilerin altına.

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir logo tasarlarken onun her yerde kullanılabileceğini düşünmelisin ve bu logoya ben bakınca hiç bir şey anlamadım. Diğer arkadaşların dediklerine ben de katılıyorum. Logo net ve daha keskin olmalı. Kendini ifade edebilmeli. Eğer kanat istiyorsan bir yuvarlak çiz. Etrafından melek kanatları ya da kuş kanadına benzer bişiy yap ordasına da D harfi koy bence ve blur yapma lütfen. Vectorel çalış derim ben.

ucakhuseyin

🌱Yeni Üye🌱
Bir logo tasarlarken onun her yerde kullanılabileceğini düşünmelisin ve bu logoya ben bakınca hiç bir şey anlamadım. Diğer arkadaşların dediklerine ben de katılıyorum. Logo net ve daha keskin olmalı. Kendini ifade edebilmeli. Eğer kanat istiyorsan bir yuvarlak çiz. Etrafından melek kanatları ya da kuş kanadına benzer bişiy yap ordasına da D harfi koy bence ve blur yapma lütfen. Vectorel çalış derim ben.

Değerli vaktinizi ayırıp yorum yaptığınız için tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Birsel arkadaşım evet bencede haklısınız zeten logoyu tasarlarken bir kararsızlık vardı içimde bunu sayenizde netleştirmemi, farklı yön ve yöntemlere başvurmamı sağladınız. Hepinize tekrar tekrar çok teşekkür ederim....

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
umarım zihninde bunun gibi birçok yaratıcı yeni fikir oluşmuştur. yeni yaptığın çalışmaları da eklersen gelişmeyi görmek isterim. eline sağlık.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
bu logo neden dağılmış gibi..
Bence kesin ve net çizgiler olmalı
Hiç anlaşılır değil..

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logoyu çok boğuk renkler ile karıştırmışsınız
biraz iç açıcı ve daha canlı sıcak renkler kullanabilirsiniz
bence logonuzu sündürmeyin bu logoya bakan ya da inceleyen kişilere göz yorgunluğu verebilir ,sadece karışıklıktan başka birşey görünmez.bunlara dikkat etmelisiniz

logoyu çok boğuk renklerle karıştırmıssınız.bence daha canlı ve sıcak renkler ekleyebilirdiniz.logonuzu sündürmeyin bu logonuzu inceleyecek olan kişilere göz yorgunluğu verebilir,bakınca ne anlam ifade ettiği anlaşılabilsin...kolay gelsin

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşların da dediği gibi logoyu hazırlarken her yerde rahatça kullanabilme ihtimalini göz önüne almalısınız.rahatça büyüyüp,küçülebilmeli ve etkiyi kaybetmemeli.bu şekilde kullanılabilir durmuyor ve çok göz yoruyor ne yazık ki.vektörel programları kullanmanızı ve logo çalışmalarını incelemenizi öneririm.kolay gelsin.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Üyenin Son aktivitesi: 22-10-2008
İşin Paylaşma tarihi: 22-10-2008

Lütfen eski konuları ve eski paylaşımları yorumlarken dikkat ediniz. Elbette tarih ne olursa olsun yorum hakkınız var ancak üyeden cevap gelmeyeceğini aklınızda bulundurun.

İyi Forumlar!..

BERKSUBERK

🌱Yeni Üye🌱
bir logoya bakınca onda herseyı anlamak laım neyı anlattığı o anda dusundurmek lazım kımlığı anlamak için ! sana yeni çalışmalarında kolay gelsin