Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lokanta Açılış El İlanı

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Buyurun Taze Bitti

rAYL2.jpg

Benzer konular

Salamander

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rasitbolukcu.com
Grafik konusunda pek bi tecrübem ve bilgim yok ancak fikrimi söylemek istedim. Çok ciddiye almasanız da olur. Genel anlamıyla hoş bir ilan ama 2 nokta dikkatimi çekti. Öncelikle okurken "olarak ger dönüyor" kısmını "Lezzet Lokantası"ndan önce okudum. "Balıkesirli çorbacı olarak geri dönüyor" oldu. Sonradan anlamı çıkarabildim. Diğer takıldığım nokta da "ile" nin fontu oldu. Bunlar dışında gayet hoş olmuş. Elinize sağlık. Sokakta elime tutuşturulsa okurmuşum. Ama başta da söylediğim gibi profosyonel görüşten son derece uzak bir fikir benimkisi.

kafka2121

🌱Yeni Üye🌱
güzel dikkat çekici yanlız kroki olmamış böyle anlatayım sağdaki tokay yolundan gelen kişi okları takip edecek olursa düz,geri yada gerçek yolu bulabilir tabi bunlar küçük ayrıntılar yoksa kim bakarsa baksın sola dönecegini bilir bide son bişey daha söyleyeyim hizmetinizdeyim yazısını normal yazsan bide baksan diğer yazıları öldürüyor yada en iyisi çıkarsanda olur zaten 14 mayısta açılıyor demişsin geri kalanı hoşuma gitti yemek yeme giderim böyle bir yere fazla yorumlarada takılma senin içine siniyorsa öyle yap sonuçta bizim ülkemizdede oldugu gibi en kolay iş eleştirme dayma daha iyi çalışmalar

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Herşey iyi güzel de o "olarak geri dönüyor" yazısı için yer bulamadınız mı ki o şekilde bir yerlere sığdırmaya çalıştınız? Değişik olsun diye yaptıız sanırım ama bu değişikten öte ...

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Balıkesirli Çorbacı' yı kurdele ile aynı kavise getirip biraz yukarı, Lezzet Lokantasını biraz daha kalın, "geri olarak dönüyor" yazısını, Lezzet Lokantasının altına düz olarak ayna yansıması tersten yazmayı deneyebilirsiniz... Terslik etkisi Lezzet Lokantası nı daha akılda kalıcı kılacaktır.

Son düzenleme:

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tüm yorumlar için teşekkür ederim
benim içimede sinmeyen kroki ve "olarak geri dönüyor" kısmı olmuştu sizlerde belirtmişsiniz. kroki özellikle müşteri tarafından istendi ben koyma taraftarı değildim "olarak geri dönüyor" yazılış biçimine gelince farklı olsun dedim ve o an gözüme farklı göründü ama şu an bence de pek farklı olmamış sanırım. teşekkürler ilginize hepinizin.

Galileo

🌱Yeni Üye🌱
Uzaktan bakınca hoş, göze hitap ediyor ama yakından hatalar belli oluyor. Gelişebilir mi? Kesinlikle. Tebrikler.

umutsuztasarim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selamenderin dediğine özellikle katılıyorum, yazıların bol olduğu çalışmalarda benim görüşümce çok net ve dikkatli yapmak gerekir gibi. Çok hareketli yazı karakterlerine gerek yok bile.. burda bu işi daha iyi bilenler de doğrulayacaktır, çalışmalarda en fazla 3 farklı yazı karakteri (ki çok gerekliyse ve birbirine yakın yazı karakterleri olması daha iyi olur) kullanılması uygundur. Tabi tipografi çalışmaları müstesna... ellerinize sağlık...