Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

LokantaTakvimi

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Lokantaya yaptığım takvim çalışması, yorumlarınızı bekliyorum.

tuncn4.jpg

VIIEndless

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Döner yazıları biraz sonuk gibi kalmıs die dusunuyorum ve doner resmine biraz daha canlılık katabilirsin onun dısında güzel calısma. tebrkler

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk. ederim üzerinde çalışacagım. yorumlarınızı bekliyorum

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
tunahan lokantası yazısı bozulmuş bence olmamış, döner kebab yazılarındanda efektelri kaldır bence..

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
firma ünvanı gitmiş diğer yemek yazılarıda efeksiz düz olabilir
diğerleri güzel eline sağlık

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Fotoğraflar size ait ise niçin her fotoğrafta ayrı kadraj ı kullandığınızı sorabilirmiyim ?

maximaximus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler güzel calısma
fakat bana göre fontlar uymamış tasarımınıza ve alt taraftaki takvimde de özel günleri (bayramlar,tatiller vs..) farklı işaretleseydiniz güsel olurdu.

calısmalarınızın devamını dilerim...

yagmuradam

🌱Yeni Üye🌱
tunahan lokantası yazısındaki gölge bozmuş o olmasa sanırım daha iyi olacak..tşk.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ellerine SAğlık Ama Döner Resmi Kötü Görünüyor Onu Değiştir Bence Daha İyileri Vardır Mutlaka Kolay Gelsin

maxakaya

🌱Yeni Üye🌱
bu kadar çok renk kullanmana gerek yoktu zaten resimler yeterinde renkli
daha sade ve efektsiz çalışırsan inan göze daha hoş görünür

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tunahan lokantası yazısı okunmuyor. Bu gölge yerine drop shadow verseniz ve ince bir stroke ile destekleseniz daha okunaklı ve ağır görünecektir.
Döner, kebap, çorba vs. yazılarındaki efektler fazla, düz yazı ve yine drop shadow olabilir.
Döner fotoğrafı benim iştahımı açmıyor, aksine kapatıyor. Bence başka bir fotoğraf bul.
Tabaklardaki fotoğraflar kendi çekiminiz olmadığı içindir ki açılar aynı değil. Tabakların etrafına beyaz ışık yerine bir zeminin üzerinde duruyormuş havası vermek için drop shadow verseniz daha orijinal durur. Tabakların altındaki yeşil zemin her bakışımda gözüme takılıyor ve neden yeşil diye soruyorum.
Adres ve telefonun etrafındaki stroke çok fazla, bence gerek yok. Zeminden ayıracak bir renk seçebilirsiniz.
Zemin için daha açık ve çalışmayı yumuşatması için farklı bir renk kullanabilirsiniz. İlla ki degrade kullanacaksanız alt kenardan üst kenara kadar iki renk seçin derim.
Takvim kısmı çok hoş görünüyor elinize sağlık.

Ebatlarını vermediğiniz çalışmanızın 41x57 olduğunu varsayarsam, acemi bir afiş tadında olduğunu ve ya üzerinde çok fazla değişiklik yapmanız ya da yeniden yapmanız gerektiğini söyleyebilirim.

Şahsi görüşümdür. Elinize sağlık, kolay gelsin...

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar yorumlarınız için teşk. ederim umarım daha iyi bir çalışmayı yorumlarınızla elde ederim. eleştiriler yerinde ve olumlu Yorumda bulunan bütün arkadaşlara tşk. ediyorum.

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi hoşda tunahan bence tuhaf olmuş ağır bi font kullan derim.

lionbird

🌱Yeni Üye🌱
Bana göre çok karışık ve anlatımı olmayan bir çalışma olmuş. Gereksiz efektler kullanılmış.Al benisi olmayan bir çalışma ne yazıkki...

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
lokantanın ismi çok sönük kalmış daha tok dolgun bi yazı yazsan bence daha güzel olur. Bide takvimlerin kenarlarını çevrelediğin anlayamadığım şekil hiç uymamış...