Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lony Etiket Çalışmalarım... (yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim)

ugurbilgin

🌱Yeni Üye🌱
daha çok çalışmamı burada paylaşmak istiyorum.

lonyetiketnaringilizcevj3.jpg

Son düzenleme:

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
bence görsel ne kadar ön planda olması gerekse de bu kadarı çok fazla gibi... biraz küçültürseniz daha derli toplu görünecektir...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Calışma göze hoş görünüyor fakat arka planda kullandığınız açık mavi renk olmamış bence. Arka plana biraz daha canlılık katılırsa daha hoş olabilir kanısındayım. Saygılar.

ugurbilgin

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum, umarım paylaşarak daha güzel üretimler yapabiliriz...

yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, paylaşarak daha güzel üretimler olabileceğine inanıyorum. huzurlu günler dileği ile...

Lony Nar Ekşisi (iç pazar)

lonyetiketnareksisiubcz8.jpg

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Olmuş ama acaba biraz daha hareketli olabiirmiydi diye sordum kendi kendime, eksik bişeyler hissettim düşündüm ama bulamadım yazmak için. Etiketin orta kısmında öne gelen yerde yani, 3 kez "nar ekişisi" geçiyor, fazlamı acaba? Ayrıca %100 nar ekişsi - %100 sıkma?

Kolay gelsin....

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
katkısız,doğal ve saf yeterli bence altta zaten cümleyi tamamlayan nar ekşisi yazısı var. Birde gerçekten %100 nar ekişsi - %100 sıkma neden? İkisi birarada hoş olmamış. Bunun dışında rafta güzel durur diye düşünüyorum.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık materyaller 2'nci calısmada daha berligin olmus

Son düzenleme:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen aynı içerikte aynı kompozisyonda olan iki aynı çalışmayı ayrı ayrı konularda açmayınız. Konularınız birleştirilmiştir.

Eğer görseli değiştirecekseniz ayrı bir konu açmak yerine bu konudan devam ediniz...

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en üstteki şeritin rengi logodaki turuncu renk olursa daha tatlı olur bi de etiket olması münasebetiyle düz kesim değilde geometrik hareketler de verilebilir şık durur şişenin formuna uyarsa tabi..Ayrıca görsel küçültülebilir biraz daha ve nar ekşisin kullanıldığı yemeklerden(salata vs..) de koyulabilir. ayrıca doğal,katkısız,naturel,saf gibi kelimeler aynı anlamda nerdeyse, sadece patlangacın içinde kullanılması yeterli olur. logoda küçülebilir aşağı inebilir biraz daha ve slogan vb.. yazılarda sert karakterlerden ziyade daha oryantel yazılar kullarılabilir tasarım genel olarak sert duruyo çünkü gıda sektörü daha albenili işlerle anlatılmalı diye düşünüyorum ..eline sağlık