Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lösam Derneği Bağış Broşürü

lutist

🌱Yeni Üye🌱
Dosyaları ufaltarak ekledim, normalde daha büyük boyuttalar. A5 kağıda yatay olarak arkalı önlü basılacak. Ön sayfa için de son bir değişiklik yapmıştım, hangisi daha güzel olur karar veremedim. Eleştirilerinizi bekliyorum..

n2rb8.jpg

34709242ub1.jpg

arkase9.jpg

Benzer konular

kirpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görselin güzelliğiyle iş bitmiş zaten
tebrikler

lutist

🌱Yeni Üye🌱
üstünde siyah şerit olup olmaması konusunda kararsız kaldım. yardım ederseniz sevirim. eleştirileriniz için de teşekkürler..

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Görsel, verilmek istenen mesaja gerçekten çok uygun.Benim dikkatimi çeken nokta "Her Umut Filizlenmek İster" cümlesi oldu.
Yanlış anlaşılmasın maksadım eksik bir nokta bulmak değil de bu slogan ile görsel farklı anlamlar taşımakta.
Umutla filizlenmek...
Fidan umutsuzluğun içinden yeşeriyor...
Siyah şerit konusunda kaldırmanızdan tarafım.
İyi çalışmalar.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş bir çalışma siyah şerit konusunda bende hemfikirim emeğinize sağlık

lutist

🌱Yeni Üye🌱
Görsel, verilmek istenen mesaja gerçekten çok uygun.Benim dikkatimi çeken nokta "Her Umut Filizlenmek İster" cümlesi oldu.
Yanlış anlaşılmasın maksadım eksik bir nokta bulmak değil de bu slogan ile görsel farklı anlamlar taşımakta.
Umutla filizlenmek...
Fidan umutsuzluğun içinden yeşeriyor...
Siyah şerit konusunda kaldırmanızdan tarafım.
İyi çalışmalar.

Sanırım anlatmak istediğimi özetleyebilirim. lösemi ve kan hastalıkları çok zor koşulların olduğu, zahmetli hastalıklar ve bunu yenebilmek için de bu çocukların maddi manevi desteğe ihtiyaçları var. aynı bu betonun arasından çıkmaya çalışan bitki gibi.. sonuçta onlar bir umut taşıyor... bize bu umudu beslemek düşüyor. koşulları iyileştirecek olan; bir miktar bile olsa, su serpecek kişi bizler oluyoruz. bu yüzden, zor koşullara rağmen filizlenmeye, yaşamaya çalışan bu çocukları bu bitkide temsil etmeye çalıştım. umarım anlatabilmişimdir.. eleştirileriniz için teşekkürler..

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Sanırım anlatmak istediğimi özetleyebilirim. lösemi ve kan hastalıkları çok zor koşulların olduğu, zahmetli hastalıklar ve bunu yenebilmek için de bu çocukların maddi manevi desteğe ihtiyaçları var. aynı bu betonun arasından çıkmaya çalışan bitki gibi.. sonuçta onlar bir umut taşıyor... bize bu umudu beslemek düşüyor. koşulları iyileştirecek olan; bir miktar bile olsa, su serpecek kişi bizler oluyoruz. bu yüzden, zor koşullara rağmen filizlenmeye, yaşamaya çalışan bu çocukları bu bitkide temsil etmeye çalıştım. umarım anlatabilmişimdir.. eleştirileriniz için teşekkürler..

Ben zaten verilmek istenen mesajla ilgili bir sorun görmedim.Sadece seçtiğiniz sloganın bu görsele uygun olmadığını dile getirdim.
Bir betonun arasından yeşermeye çalışmak ayrı bir şeydir kurumuş, çatlamış bir toprağın arasından yeşermek farklı şeydir.Çatlamış bir toprak kuraklığı, karamsarlığı vb. durumları temsil eder.
Kulladığınız görsel betondan çok bu şekilde ki bir toprak parçası durumunda.

printer02

🌱Yeni Üye🌱
eline saplık güzel olmuş..
ya ama benim bir problemim var 2 saattir köytür piliç in logosunu arıyorum bulamıyorum
yardımcı olabilirmisiniz?

lutist

🌱Yeni Üye🌱
Ben zaten verilmek istenen mesajla ilgili bir sorun görmedim.Sadece seçtiğiniz sloganın bu görsele uygun olmadığını dile getirdim.
Bir betonun arasından yeşermeye çalışmak ayrı bir şeydir kurumuş, çatlamış bir toprağın arasından yeşermek farklı şeydir.Çatlamış bir toprak kuraklığı, karamsarlığı vb. durumları temsil eder.
Kulladığınız görsel betondan çok bu şekilde ki bir toprak parçası durumunda.

Anladım.. Aslında görseldeki beton ama siz diyince ben de fark ettim toprak gibi duruyor. Galiba şu an onun için yapacak bir şeyim yok. Resmi soldurmayı düşündüm ama yine toprak gibi duruyor. Sanırım yüzeyinin özelliğinden kaynaklanıyor. Yoksa kendisi aslen betondur :) Umarım çoğu kişi sizin gibi algılamaz. Yerine daha güzel bir resim bulamadım. Bugün de baskıya gidecek..

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
görsel gerçekten mütij mesajı tam anlatıyor siyah şeride gelince onun biraz opastesini kısarsan yani alltan zemin gözükürse ve kırmızı yazıyıda yeşil yaparsan daha güzel olur ayrıyetten her umut... yazısının gölgesinide ordaki filizin gölgesi gibi verebilirsen süper olur tbr.

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
görsele diyecek birşey yok zaten herkes belirmiş
bende paraf cümle ve görselin uyuşmadığı kanaatindeyim
lösam logosu bana çok itici geldi yani mutsuz üzgün lösemili çocuklar arkasında göz yaşıdamlası falan, sanırım çalışmada da bozuk kullanılmış ve açıklaması yok lösam lösemi adına bi dernek ama bi açılımı olması gerek diye düşünüyorum
ve alttaki font hoşuma gitmedi kolay gelsin iyi çalışmalar

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Anladım.. Aslında görseldeki beton ama siz diyince ben de fark ettim toprak gibi duruyor. Galiba şu an onun için yapacak bir şeyim yok. Resmi soldurmayı düşündüm ama yine toprak gibi duruyor. Sanırım yüzeyinin özelliğinden kaynaklanıyor. Yoksa kendisi aslen betondur :) Umarım çoğu kişi sizin gibi algılamaz. Yerine daha güzel bir resim bulamadım. Bugün de baskıya gidecek..

Amacına her noktada ulaşan bir çalışma olmasını dilerim.
İyi çalışmalar.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Belki çok geç ama ince taneli, killi zemin gibi duruyor...(ilgi alanıma giriyor kısmen) beton gibi durmuyor malesef...

Başarılı çalışmalar , tebrik ederim...

lutist

🌱Yeni Üye🌱
görsele diyecek birşey yok zaten herkes belirmiş
bende paraf cümle ve görselin uyuşmadığı kanaatindeyim
lösam logosu bana çok itici geldi yani mutsuz üzgün lösemili çocuklar arkasında göz yaşıdamlası falan, sanırım çalışmada da bozuk kullanılmış ve açıklaması yok lösam lösemi adına bi dernek ama bi açılımı olması gerek diye düşünüyorum
ve alttaki font hoşuma gitmedi kolay gelsin iyi çalışmalar

Logo konusunda size katılıyorum. Logo bana ait değil elimden geldiğince daha sevimli yapmaya çalıştım.. bu kadar oluyor... Israrla değiştirsinler diye uğraşıyorum ama pek olumlu tepki almadım. Açılımı yazma konusunda haklısınız keşke daha önce yazsaydınız eklerdim. Artık çok geç... Umarım çok sorun olmaz. Font olarak ne kullanmamı tavsiye ederdiniz? En azından bir dahakiler için daha düzgün yaparım..