Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lovshenburg Kebab Logo ve Tabela Tasarımı

tawsancik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
unled1rw.jpg

Yorumlarınızı Alalım...

Benzer konular

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
ewt çok şık duruyo kafama takılan çok mu kırmızı bence çok renk denemişsindir kebap olan yere :) kırmızı iyi iyi..

tawsancik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sabah 5'te Telefon Görüşmesi Yaptım. Uyku Sersemliğiyle Adamın Cümlelerini Takip Ettim Oturdum Bir Tane Logo Yaptım... Oda Böyle Oldu...

Beğenen Arkadaşlarımıza Teşekkür Ederim...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
logonun görüntüsü hakkaten şahane tebrikler
ama kafama takılan bir husu var
orada adı yazan firma bir türke mi ait yoksa kebap türk yemeği olduğu içinmi ay yıldız yaptın?
genelde yemek üzerine figür düşünülür o bakımdan dedim

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
logonun görüntüsü hakkaten şahane tebrikler
ama kafama takılan bir husu var
orada adı yazan firma bir türke mi ait yoksa kebap türk yemeği olduğu içinmi ay yıldız yaptın?
genelde yemek üzerine figür düşünülür o bakımdan dedim

Gurbetçilerimiz kendimi bildim bileli işyerlerinde (Genelde) Türkiye ve Türk Bayrağı görsellerine ağırlık vermişlerdir, bence buda onlarda bir tanesi :)

Türk bayrağının orantısını bozmasan daha hoş bi görüntü yakalayabilirdin diye düşünüyorum yinede eline sağlık arkadaşım...

tawsancik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu logo ve tabela tasarımı bana aittir bu profilin acil bir şekilde ceza almasını istiyorum.

dün yaptım bu tasarımı ne zaman buraya geldi bunun bir açıklamasınıda istiyorum kendisinden.

benim adım Seyhun İNCE de bu profilide Seyhun İNCE kullanıyor ama ben değilim bu kişi.

Admin Volkan TEKİN Bu Profilin Ceza Almasını ve Burada Paylaşılan Bütün Resimlerin Çalışmaların Silinmesini İstiyorum.

Son düzenleme:

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Bu logo ve tabela tasarımı bana aittir bu profilin acil bir şekilde ceza almasını istiyorum.

dün yaptım bu tasarımı ne zaman buraya geldi bunun bir açıklamasınıda istiyorum kendisinden.

benim adım Seyhun İNCE de bu profilide Seyhun İNCE kullanıyor ama ben değilim bu kişi.

Admin Volkan TEKİN Bu Profilin Ceza Almasını ve Burada Paylaşılan Bütün Resimlerin Çalışmaların Silinmesini İstiyorum.

yav anlamadığım olay bu emek hırsızına açık bi kapımı bıraktınız daha dünki tasarımınızı eline geçirmiş hemen paylaşmış burda. ya içinizden birisi yada siz tasarımlarınızı korumada özen göstermiyorsunuz. biraz daha dikkat edin böyle şeylere.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
çok kırmızı olduğundan algı kayboluyor,farklı tasarımlar yapma dene..

tawsancik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şirket bilgisayarında herşey ortada ama benim çalışmalarım şirket bilgisayarında değil arada bir şirketin ağ bağlantısına soktum... son bir haftada da değil bu profil 2009 yılından itibaren açık anlamadığım olayda ben o günden bu güne kadar bu gruba bu profille üyeliğim yoktur... kişisel telefon numaralarım bile paylaşılmıştır.

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
hayır arkadaşım ben anlatayım iki kullanıcıda aynı kişidir. Yaptığı hırsızlık ortaya çıkmıştır. Çalıştığı firmada o yüzden düzeltmek için çalışıyor aynı saatte biten bi çalışmayı başkası alıp nasıl ekleyebilir. onuda geçtim benim çalışmalarımı ekliyor sonrada ben yaptım diyor.

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
bu profil 2009 dan beri açık diyorsun ama üyelik tarihini söyleyeyim 12-10-2011 yazıyor bunuda mı başkası yaptı