Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lütfen yarım konuya girmeden geçmeyelim

ahmetqorqut

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu konuda biraz acemiyim renkleri tutturamıyorum ve biraz eksiklerim var bir logo yaptım hiç hoşuma gitmiyor yaptıklarım. biraz yardımla kendimi geliştire bilirim belki. bu logoda renkleri nasıl ayarlamalıyım nazar boncuğunu andırması isteniyor ve yanına firma ismi ve slogan gelecek firma iş rehberliği yapıyor önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

Taha23

🌱Yeni Üye🌱
Hocam bir tasarım yapacaksanız acele etmenize gerek yok, gerekirse 1 ay uğraşın.

Renkleri doğru seçemiyorsanız, arama motorunda "Color Palette" şeklinde arama yapın.

Firma isminde i varsa i'nin noktası nazar boncuğu olabilir, veya nazar boncuğu baş veya son harfe takılmış gibi olabilir.

Drafther

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu konuda biraz acemiyim renkleri tutturamıyorum ve biraz eksiklerim var bir logo yaptım hiç hoşuma gitmiyor yaptıklarım. biraz yardımla kendimi geliştire bilirim belki. bu logoda renkleri nasıl ayarlamalıyım nazar boncuğunu andırması isteniyor ve yanına firma ismi ve slogan gelecek firma iş rehberliği yapıyor önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Yeterli donanıma(bilgiye) sahip olmadığınızdan ne yapacağınızı bilmemeniz çok normal.
İşin trajik yanıysa olaya vakıf değilken boyunuzu aşan işlere kalkışmanız. Bizim en büyük sorunumuz bu aslında..
Pişmeden kaliteli ürün elde edemezsiniz. Dolayısıyla anlık çözümler aramak yerine vaktinizi ayırıp donanımınızı güçlendirmeye bakın..

Özellikle Kurumsal imaj oluşturma, Marka renklerini nasıl seçer, İyi bir logo nasıl olmalıdır, Hangi ayrıntılara dikkat edilmelidir vs.. üzerine geniş çaplı bir araştırma yapın. İstekli olursanız faysalı olacağı kanaatindeyim..
Bu konular üzerine güzel makaleler ve tezler var. Araştırmak zor değil..

Kısaca önce pişin bakalım sonra çizimi yaparsınız..