Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mac kullanabilen grafiker arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgadurkaya

🌱Yeni Üye🌱
cagaloglunda yerleşik grafik ajansımızda çalışabilecek mac ortamında photoshop ve freehand ile diğer programlara vakıf çalışmayı ve üretmeyi seven yeniliklere açık tasarım ve yeteneklerine güvenen eleman aramaktayız. Bizimle aynı takımda olmayı isteyen arkadaşlardan haber bekliyoruz.....

epigon

🌱Yeni Üye🌱
8 yıldır grafiker olarak çalışmaktayım. is ariyorum. bir mail adresi verirseniz cvmi göndermek isterim. iyi aksamlar...

cagatay ozen

🌱Yeni Üye🌱
cok yakinim icin size CV attim. Acil işe ihtiyaci oldugu icinde gorusmeye kolay gelebilir.İlgilenirseniz sevinirim İyi calismalar.

türkan yıldırım

🌱Yeni Üye🌱
ben dört senedir bu işi yapıyorum.freehand ve photoshop kullanıyorum.mac ve pc kullanıyorum.size nasıl ulaşabilirim

nen ilanınızla ilgileniyorum.Freehand ve photoshop kullanıyorum.mac kullanıyorm. size ulaşmak istiyorum

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
ilanı verenin nikine tıkladığınızda acılan pencereden özel mesaj atabiliyorsunuz.
Saygılar

grafikeray

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.. Şu an bir medya kuruluşunda yönetmenlik yapıyorum.. Aynı zamanda Stock Fotoğrafçısıyım.. 7 Yıldan fazladır da tasarım yapıyorum.. Billboard'dan dergi reklamına, psterden kataloğa her alanda tecrübem var. İleri düzey matbaa bilgim var. Şartlar her ikimiz içinde uygun olursa çalışabiliriz.. Kolay gelsin..

by.inferno

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar 8 yıllık grafik ve web tasarım deneyimim var daha önce birçok ajansta artdirekctorluk ve sanat yönetmenliği yaptım detaylı konuşabilmemiz için bana dönmeniz gerekmekte ancak bu şekilde görüşebiliriz ...

Pioggia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm bende is ariyorum.ve girecegim isin ajans veya tarzı olmasına dikkat ediyorum.suan bir matbaada calisiyorum.yazdiginiz kriterleri kendime yakin buldum.sizinle nasil irtibata gecebilirim?

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mhb photoshop ve corel ileri seviye bayrampaşada oturuyorum 1 senedir bu işi yapıyorum kendime her zaman güveniyorum..
saygılarımla....

gülsemen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
15 Yıllık Photoshop ve FreeHand deneyimim var. Matbaa montajcılığı ve filmcilik kökenliyim. Baskı öncesi konusunda deneyimliyim.
Özel mesajla telefonumu yazdım..

mustafa_85

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 yıldır calışıorumm

Slm bende iş arıyorm 4 yıldır grafikerim

irfansonmezgul

🌱Yeni Üye🌱
İYİ günler

Anadolu yakasında zeynep kamilde oturmaktayım. Matbaa Meslek Lisesi Mezunuyum. 1976 dogumluyum 8 yıllık Matbaa deneyimim var Mac ortamında Adobe Photoshop, Freehand 9-10-MX, Quarkexpress, Ofis Programlarını kulllanmaktayım.... Eğer istenirse iş örneklerinden olusan bir pdf ve bir CV gönderebilirim.... İyi calısmalar....

İrfan Sönmezgül

grafiger

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum. Freehand, Photoshop, QuarkXpress, vs... programları kullanabiliyorum. Dergi, gazete, kitap, katalog, hazırlıyorum. Fatihte oturuyorum ilgileniyorsanız ayrıntılı cvmi gönderebilirim.

gülsün1

🌱Yeni Üye🌱
iş ilanı

ilanınızla ilgileniyorum.Mac kullanıyorum.Henüz iş tecrübem yok evde iş yapıyorum.Freehand ,fhotoshops.quark,illustrasyon(Yeni öğreniyorum)kendimi geliştirmek istiyorum.MSÜ Resim mezunuyum.Maltepe Üniversitesinde 5 ay staj yaptım.
referans:KENAN DİREK (M.Ü GRAFİKER )İLETİŞİM ADRESİ VERMEK YASAKTIR
SELAMLAR.

cansubtuncay

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben masaüstü yayıncılıkdan bu sene mezun oldum freehand photoshop programlarını biliiyorum mac ve pc kullanıyorum görüşmek isterim

victorjara

🌱Yeni Üye🌱
aklaşık 7 yıldır grafikerlik yapmaktayım, PC&Mac ortamında FreeHand, Photoshop, InDesign ve orta derecede Illustrator biliyorum. 5 yıl kadar matbaalarda 2 yıla yakında küçük bir ajansta çalıştım, Avrupa yakasında oturuyor ve sigara kullanmıyorum. Dergi, ajans, matbaa ya da bir firmanın grafikeri olarak iş aramaktayım.

hilalkurt

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben hilal 28 yasındayım
matbaa ve ajans deneyimlerim var..
kasımpaşa da oturuyorum
freehand ve photoshop
macintosh yum..
9 senedir bu işi yapıyorum..

frp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sn. Tolga Durkaya;

İlanı verip sonra da cevap yazanları gözden gecirip kafanıza uyarsa ilgilendiğiniz görüşündeyim.

Size cv gönderebilmek adına atılan özel mesajlara cevap vermezseniz, burada 2 cümle ile iş tecrübesini anlatmaya çalışan kişilerle kısıtlı olarak seçenek sahibi olacaksınız. Bunu aslında tüm ilanlar için yazdım. Lütfen özel mesajlarınızla ilgilenerek profesyonel bir iş veren olduğunuzu bizlere gösterin.

Saygılar...

ssnmm

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,özelde bilgilerimi belirttim.İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...