Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mac Os X 10.5 LEOPARD

Mustafa Hakan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Apple Mac OS X Leopard’ın çıkış tarihini resmi olarak duyurdu ve geri sayımı başlattı. Mac OS X’in altıncı sürümü olan Leopar, beklendiği 26 Ekim Cuma günü satışa çıkıyor. ABD yerel saatiyle 18.00’den itibaren, Leopar tüm Apple mağazalarından temin edilebilecek. Steve Jobs’un deyişiyle, herkes “Ultimate” sürüme 129 dolardan sahip olabilecek. Apple internet mağazası üzerinden Leopar’ı ön siparişe açtı bile. Yeni işletim sisteminin sistem gereksinimi şöyle: En az G4 867MHz işlemci, 512MB bellek, 9GB boş alan ve DVD sürücü. iLife ’08’in çıkışında olduğu gibi, 1 Ekim’den sonra Mac sistem satın almış olanlar 10$ ödeyerek sistemlerini Leopar’a yükseltebilecekler. Bu arada Leopar’la birlikte, Server sürümü de aynı gün 499 dolar fiyatla piyasaya sürülüyor.
Haydi Hayırlı Olsun ;)

Mac Os X Leopard için Geri sayım şöyle

Benzer konular

metinstar35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir an önce çıksında kullanalım!!!teşekkürler

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
Leopard indirmek isteyin arkadaslara duyrulur....
indirdim bende su anda mevcut. benim makinemi desteklemediği için kuramıyorum :( ama bi arkadaşım kurdu. sanırım ilk güncellemeler çıkmadan kullanılması pek sağlıklı olmayacak isterseniz. paylaşıma açayım diye düşünüyorum ama. bunu üstlere sormak lazım

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Eski bir mac ci olarak ayrıca temeliminde windows tan gelmesi sebebi ile uzun yıllardır bu işlerin içindeyim. Yamaları patch lerı cıkmadan hiç bir programdan tam olarak verim alamazsınız. Yüklemeyin diyemem tabiki ancak biraz beklemek en sağlıklı ve olumlu hareket olucaktır kanaatindeyim.

solva

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Leopard indirmek isteyin arkadaslara duyrulur....
indirdim bende su anda mevcut. benim makinemi desteklemediği için kuramıyorum :( ama bi arkadaşım kurdu. sanırım ilk güncellemeler çıkmadan kullanılması pek sağlıklı olmayacak isterseniz. paylaşıma açayım diye düşünüyorum ama. bunu üstlere sormak lazım

Üsdatlar izin veriir be yaa :> Sen onu bi ekle isterser sabırsızlıkla bekliyoruz

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
su anda Mac Os X 10.5 Leopard linkleri bulunmakta forumda. onları yayınladım. ama hala Os X 10.5 i yuklemekte kararsızım.... kurallar kesin....