Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Macbook almayı düşünüyorum

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba
ben kendime bir macbook almayı düşünüyorum
grafikerim ve sonuçta kullandığım programlar belli
macbook ta rahat çalışabileceğim bir ürün satın almam gerek ancak özelliklerinden pek anlamıyorum
iyi bilen birileri bana macbook un ürünlerinden önerebilir ler mi acaba?
şimdiden teşekkürler

Benzer konular

"ÖzLeM"

🏅Acemi Tasarımcı🏅
macbook alacaksanız benim elimde sıfırından farksız beyaz 2.4 Ghz 160 Gb apple macbook bulunmakta. özelden görüşmek isterseniz msj ı ordan bekliycem. 1900tl

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
İlk olarak stabil çalışıyor , dengesiz tepkileri yok. Sistemleri oldukça iyi , malzeme kalitesi çok iyi verdiğiniz parayı hak ediyormu bilmiyorum ama cidden öneririrm.

Islemci gücü gerektiren vstlerde takılma yaşatmıyor. win de alacanız hataları görme şansınız yok sesi vst de işlerken , kayıt alırken veya mastering yaparken en iyi dostunuz oluyor ama bunları xp de yapmaya kalkınca işlem gücü sorunu ondada yok ama saçma sapan hatalar veriyor yok ses sürücüsü şunu üretti program kapatılıcak gibisinden ama bunu asla mac te yaşamazsınız.

Türkiye'de apple bilgisayarlar malesef oldukça pahalı, bu yüzdende apple'ı bilende az kullananda az.

En güzel yanı antivirüs derdin yok cünkü Mac'lere asla virüs girmiyor:smile:

Kolay gelsin.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
macbook pro, alamam diyorsan yani ortalama 4.5 5000 lira vermem diyorsan, 2. el bi proya bakabilirsin. o da pahalı gelir diyosan 3000 liralar civarında macbook alabilirsin. sonuçta pro ile book arasında işlerini yapmak adına sadece bir kaç dakika farkedecek. ama ikiside canavar gibi her ne istiyorsan karşılayacak... kitlenmeyecek, abuk subuk hatalarla sinirini bozmayacak...

ayrıca 2000 liraya siyah book'um satılık. 2.0 ghz, 160 gb diskli tükkandan dün alınmış gibi, çanta hediyeli, snow leoparlı, cs4 lü ;)