Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Macintosh kullanıcılarının siteye girememe sorunu

horaburhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mac Os X* - 10.4.3 - G4 kullanıyorum. Yaklaşık iki aydır siteye giremiyordum. Şu an rahatlıkla girebiliyorum. Mac kullanıpda siteye giremeyen arkadaşlar varmı? Varsa haber verirlerse sevinirim. Problemlerin ne olduğunu merak ediyorum. Değerli Gökhan kardeşim'de bu konuda yardımcı oluyor. Bilgilerinize...

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet iş yerinden girip evinde mac kullanıp giremeyenler varsa lütfen bu konuya mesaj yazsınlar. Online destek vererek bu gibi problemlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz...

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet iş yerinden girip evinde mac kullanıp giremeyenler varsa lütfen bu konuya mesaj yazsınlar. Online destek vererek bu gibi problemlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz...

Benim bu siteye girirken yaşadığım sorun şu...

Üye olduğumdan beri siteye "Safari" browser ını kullanarak giriyordum... Ancak son 10 gündür giremiyorum. Sorun acaba browser damı diyerek, Firefox denedim yine olmadı, Explorer denedim olmadı, Camino denedim olmadı... En son Opera browserını denedim oldu... Diğer Browserlardan hala giremiyorum. Bu bilgiyide Opera browserından yazıyorum.

Edit: Şu an sadece Firefox tan Ana sayfaya girebiliyorum ancak alt konu başlıklarına tıkladığımda sürekli kürsör dönüyor ama girmiyor...

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
mac+safari kullanıyorum. bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım.

horaburhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Benim bu siteye girirken yaşadığım sorun şu...

Üye olduğumdan beri siteye "Safari" browser ını kullanarak giriyordum... Ancak son 10 gündür giremiyorum. Sorun acaba browser damı diyerek, Firefox denedim yine olmadı, Explorer denedim olmadı, Camino denedim olmadı... En son Opera browserını denedim oldu... Diğer Browserlardan hala giremiyorum. Bu bilgiyide Opera browserından yazıyorum.

Edit: Şu an sadece Firefox tan Ana sayfaya girebiliyorum ancak alt konu başlıklarına tıkladığımda sürekli kürsör dönüyor ama girmiyor...

Bu sorunun yaklaşık bir aydır yaşıyorum, inanın denemediğim şey kalmadı. Ama kökeninde sorun tamamen kurulu sistemden kaynaklanıyor. Çağırmadığım servis kalmadı. Kimse yapamadı. Grafikerler site adresinin sonuna İNDEX/HTML girip denedim ve oldu. Ama çözüm değil tabiki çok yavaş açılmaya başladı. Sistemin değişmesi gerektiğini, yani yüksek sistem kurulması gerekir diye düşünüyorum.

ayyuce1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşlar;

bende uzun bir süredir bu siteye üyeyim ve faydalı bilgiler edindiğimi düşünüyorum.ve çok da mutluyum bizlerel paylaştğınız için. fakat şu son zamanlarda nedenes bir çok işi anlatılan konuyu göremez oldum en son örneğide kasta095 in yaptğı çalışma ve anlatımla ilgili kendisinden gerekli bilgi destek ve yardımı alsamda problemi çözemedik,bende mac+safari kullanıyorum birde ne olduğun anlasam yada nerde olduğunun sorunun çok daha iyi olacak yardımlarınız için hepinize teşkkür ediyorum.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar... bende mac + safari kullananlardanım ve yaklaşık 3-4 gün siteye "işyerimden" bağlanamadım... sizde eğer işyerinizden bağlanma sorunu yaşadıysanız genelde server kaynaklı oluyor... ama evden bağlantı kuramıyorsanız ona bende yardımcı olamayacağım...

sayın ayyuce... sizin sorununuz benimde başıma geldi fakat kendi kendine düzeldi... yeni konulara baktığımda görünmeyen konular vardı... bunları ancak üyelerimiz cevap verdiğinde farkediyordum... ama dediğim gibi kendi kendine düzeldi... belki o anlık bir durum olabilir gibi geliyor bana...