Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Macro Çekim Çiçek(by öfa)

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dün yakaladığım bir kare arkadaşlar gündüz çekilmiş bir fotoğraf bulunduğum yerden belkide çıkabilecek en güzel fotoğrafları eklemeye çalışıyorum. Böyle fotoğraflar çıkarabilmek gerçekten beni mutlu ediyor birde sizler bakın arkadaşlar. Makro çekim için çok iyi olmasada ben sevdim...

Benzer konular

baby tartaruga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence gayet güzel..
Ben de okuduğum bölüm gereği bazı derslerde makro çekim yapıyorum makinem çok iyi olmasa da.
Fotoğraf çekmek muhteşem bir duygu, sonucunda bir de böyle güzel görüntüler ortaya çıkıyorsa eğer..

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim baby tartaruga Sana katılıyorum gerçekten fotoğraf çekmek ve sonuçlarını izlemek oldukça güzel bir duygu...

Teşekkür ederim Peymane ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rx_Lose_xR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence de çok güzel ellerine sağlık.. acaba rica etsem hangi ayarlarda çektigini de yazabilir misin.

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık ofa. merak ettımde sadece makro için fotoğraf makinesi var mı?
makro için birazda bilgi veririmisin makro nedir ne gibi şeyler makro olur gibi çoğu arkadaşı aydınlatıcağına inanıyorum..tşkler paylaşımın için.

Son düzenleme:

efrasyap

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel yakalamışsın. Teşekkürler.

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Saolun arkadaşlar.Makro çekim ayrıntı fotoğrafıdır yai ufak cisimlere yapılan ayrıntılı fotoğraf çekimleridir.Makro için özel fotoğraf makinesi var mı? bilmiyorum ama bu sizin objektifinizle alakalı.Tabiki fotoğraf makinenizlede. Bunun araştırmasını yapıcam ama en yakın zamanda tekrar yazarım...

ultrahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel çekim bravo wallaa........

çok güzel çekim.....

Moderatör tarafında düzenlendi: