Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Madalyalı Tek Şehir

Kod7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
marasxv0.jpg

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Görsel olarak güzel, ama dikkat etmeniz gereken bir şey var. Türkçe karakterler. Bunu göz önünde bulundurun. İyi çalışmalar.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
çalışmada yazının bulunduğu kare,fontun stroke'u bana göre çalışmanın düzeyini düşürmüş.
bence sadece beyaz renkte içi boş kutuda yazsaydınız daha hoş olurdu.
Ellerinize sağlık.

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elinize Sağlık, yalnız Madalyalı tek şehir üsteki Kahramanmaraş yazısına ortalı yada hizalı olursa daha güzel gözükür

Kod7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görsel olarak güzel, ama dikkat etmeniz gereken bir şey var. Türkçe karakterler. Bunu göz önünde bulundurun. İyi çalışmalar.

İşte bu font hataları işte 2 fırca darbesi ile halledilirdi ama tam kafamda olmadıgı için karar veremedim

çalışmada yazının bulunduğu kare,fontun stroke'u bana göre çalışmanın düzeyini düşürmüş.
Ellerinize sağlık.

yok bence gayet iyi ölçülü olmuş

Elinize Sağlık, yalnız Madalyalı tek şehir üsteki Kahramanmaraş yazısına ortalı yada hizalı olursa daha güzel gözükür

evet sag taraf biraz kaymış :)

B12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerinize sağlık.

çalışman başarılı bence ama MissGraphic adlı arkadaşın dediği gibi kutu üzerinde biraz daha çalışsan daha bir güzel olurmuş diye düşünüyorum..

dgknrs

🌱Yeni Üye🌱
gölgelendirme yapmanı tavsiye ederim...Çok daha profesyonel gözükecektir...

daimakafein

🌱Yeni Üye🌱
Yazılara çoğu zaman eklenen kabartma efekteleri ve çerçeveler tasarıma gölge düşürebilmekte. Sayfayla ortalama hatası var duruyo sende farketmişsindir. Ayrıca sadece arkaplandan güzel bi masaüstü oluşturulur saygılar...