Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Magic Typo

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
magic2gc3.jpg

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
YoŞa' cım napmışsın sen öyle :clapping:Bayıldım, çok güzel olmuş...Zamanla iyi şeyler çıkartıyorsun, çalışmaya devam...=) ellerine sağlık canım.:kiss:

Yine bekledigim gibi, başarılı bir çalışma olmuş; iyi çalışmalar yoŞa' cım.

Kolay gelsin.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Güzel kurgu, güzel tasarım, güzel fikir... Eline sağlık hocam. Bize söz bırakmamışsın bence. :) Başarılarının devamını dilerim.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
çok başarılı bir çalışma gerçekten eline sağlık
renkler malzemeler yerleşim düzeni hepsi süper

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
YoŞa' cım napmışsın sen öyle :clapping:Bayıldım, çok güzel olmuş...Zamanla iyi şeyler çıkartıyorsun, çalışmaya devam...=) ellerine sağlık canım.:kiss:

Yine bekledigim gibi, başarılı bir çalışma olmuş; iyi çalışmalar yoŞa' cım.

Kolay gelsin.

Teşekkür ederim Deniz'cim...

Güzel kurgu, güzel tasarım, güzel fikir... Eline sağlık hocam. Bize söz bırakmamışsın bence. :) Başarılarının devamını dilerim.

Estafurullah Yunus'um...Fikirler-eleştirilerini herzman duymak isterim :) teşekkür ediyorum...

çok başarılı bir çalışma gerçekten eline sağlık
renkler malzemeler yerleşim düzeni hepsi süper

Teşekkür ederim Kopukhasan...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık İnancım... Son haliyle daha iyi olmuş... aşağıya dökülen harfleri görmemiştim... durmak yok çalışmaya devam slogan budur :D

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bravo. Mantığı anlamışsın. Tebrik ederim doyurucu bir çalışma.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık yoŞa renkler ve kompozisyon çok güzel görünüyor.

Teşekkür ederim filizdmr :)

eline sağlık İnancım... Son haliyle daha iyi olmuş... aşağıya dökülen harfleri görmemiştim... durmak yok çalışmaya devam slogan budur :D

Evet Cengiz'im son haliyle benimde içime sindi biraz...Slogana devam :) Çalışma öncesi yorumların için burdan da teşekkür ederim...

Bravo. Mantığı anlamışsın. Tebrik ederim doyurucu bir çalışma.

88 çalışmanızı incelemek ve tipografi mantığını kavramak kolay olmadı ve biraz da zamanımı aldı...Bişeyler başarabildiysem ,sizin sayenizdedir...Tekrar teşekkür ederim.

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
İnan'im yine beni şaşirtmadin ve kendine yakişir bir çalişma çikartmişsin ortaya.. Ellerine emeğine sağlik, başarılar kardeşim..

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
yoSa tebrik ederim. uzun süredir gördüğüm en iyi tipografi çalışması..
görseller, arkaplan, dokular ve eşeğe gölgesiyle çokşık duruyor..
tebrik ederim.. ve devamını bekliyorum :)
başarılar dilerim..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
seni gördüğüm zaman hep şunu düşünüyorum ve yanılmadığım için çok mutlu oluyorum...sen her ne kadar kabullenmesende tipografi de çok yol katettin canım...ve her çalışma bi diğerini aratmaz oldu...insanın bişilere gönül vermesi ve bu yolda çalışıp araştırıp saatlerini bu işe adamasının karşılığını çok iyi veriyosun...işte yaptım demek için yapmadığını çok iyi biliyorum..."yapmaya başladım" ama daha başladım diyo çalışmaların...dün nasıldı, bugün nasıl ve yarın nasıl olacak...bu süreçleri bildiğim için gönül rahatlığıyla şunu diyebilirim "yarınlar çok güzel olucak" eline sağlık canım...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İnan'im yine beni şaşirtmadin ve kendine yakişir bir çalişma çikartmişsin ortaya.. Ellerine emeğine sağlik, başarılar kardeşim..

Engin'im görüşemez olduk...İlgin için teşekkür ederim kardeşim...Beğenmene sevindim.

yoSa tebrik ederim. uzun süredir gördüğüm en iyi tipografi çalışması..
görseller, arkaplan, dokular ve eşeğe gölgesiyle çokşık duruyor..
tebrik ederim.. ve devamını bekliyorum :)
başarılar dilerim..

yorgunella Lütfen...Daha okadar iyi olamadık...Onure edici eleştiri ve beğenilerin için teşekkür ederim...Grafik; doymak bilmeyen mızmız-huysuz bir çocuk gibi...Çocuğu doğurduk, bakmakla hükümlüyüz... Bu yüzden devam etmek durumundayım :) Tekrar teşekkür ediyorum...

seni gördüğüm zaman hep şunu düşünüyorum ve yanılmadığım için çok mutlu oluyorum...sen her ne kadar kabullenmesende tipografi de çok yol katettin canım...ve her çalışma bi diğerini aratmaz oldu...insanın bişilere gönül vermesi ve bu yolda çalışıp araştırıp saatlerini bu işe adamasının karşılığını çok iyi veriyosun...işte yaptım demek için yapmadığını çok iyi biliyorum..."yapmaya başladım" ama daha başladım diyo çalışmaların...dün nasıldı, bugün nasıl ve yarın nasıl olacak...bu süreçleri bildiğim için gönül rahatlığıyla şunu diyebilirim "yarınlar çok güzel olucak" eline sağlık canım...

Offff ne diyim ki ben? Tipografide emeklemeyi yeni öğreniyorum...Kayda değer bir yol katedebilmem için bir araba almam şart :) Şimdi emekliyorum, sonrasında yürüme-koşma-bisiklet-motorsiklet- ve en son belki araba... Daha yol uzun...Çok onure ettin çoook...Teşekkürler canım.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
yorgunella Lütfen...Daha okadar iyi olamadık...Onure edici eleştiri ve beğenilerin için teşekkür ederim...Grafik; doymak bilmeyen mızmız-huysuz bir çocuk gibi...Çocuğu doğurduk, bakmakla hükümlüyüz... Bu yüzden devam etmek durumundayım :) Tekrar teşekkür ediyorum...

ne kadar da güzel söylemişsin.. "Grafik; doymak bilmeyen mızmız-huysuz bir çocuk gibi...Çocuğu doğurduk, bakmakla hükümlüyüz... "
kesinlikle doğru tespit.. umarım o çocuk sağlıklı bir şekilde büyür ve hayırlı bir evlat olur ;)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
umarım yorgunella...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş:D

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışmaya ne denir hiç bişey sadece dakikalarca seyredilir tıpkı benim yaptığım gibi emeğine sağlık