Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mahalle sitemiz için logo çalışmam

Benzer konular

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence font seçimi konusunda biraz daha uğraşmalısın yazı okunmuyor neredeyse daha okunaklı bir font kullanabilirsin ayrıca yukarıdaki MC karakterlerini de yazı da kullandığun mavi ve yeşil ile yaparsan daha şık duracaktır, iyi çalışmalar emeğinize sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu bir logo çalışması değildir. Yanlış yönlendirilmiş durumdasınız. Fakat kullanılmaz mı? Kullanılır ama logo bu değildir. Forum içinde veya genel arama butonlarınında yardımıyla Logo yapımı, logo nedir gibi başlıklarla sonuca ulaşabilirsiniz.

Neden aynı konudan durmadan açıyorsunuz onu anlamış değilim?

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Affınıza sığınarak yazıyorum.Logo harflerle değilde şekille olması gerekir.Şekilinde konuyla alakalı olması gerekir,ya dolaylı olarak yada direkt olarak.Kimi zaman bir çizgi bile logo olarak kullanılır.Türkiye'de logo denince genelde harflerin varyasyonları anlaşılıyor nedense lakin doğru olan logonun doğru anlaşılması,anlatılması buna paralel olarakta yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Burada mesela akıl vermek gibi olmasın Malatyanın neyi meşhursa onunla beraber web sitesini hatırlatacak bir şeyler düşünülebilir.bir mousenin kayısı şeklinde olması.Hayal gücü burda çalımaya başlaması gerekiyor.Hayal etmekte yetmiyor iyi yansıtmak gerekiyor.Bu ikisi iyi bir şekilde becerirsen olay tamamdır.
Her ne türlü sürçü lisan ettimse affola...

Son düzenleme:

dreadful44

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.malatyacilesiz.com
Affınıza sığınarak yazıyorum.Logo harflerle değilde şekille olması gerekir.Şekilinde konuyla alakalı olması gerekir,ya dolaylı olarak yada direkt olarak.Kimi zaman bir çizgi bile logo olarak kullanılır.Türkiye'de logo denince genelde harflerin varyasyonları anlaşılıyor nedense lakin doğru olan logonun doğru anlaşılması,anlatılması buna paralel olarakta yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Burada mesela akıl vermek gibi olmasın Malatyanın neyi meşhursa onunla beraber web sitesini hatırlatacak bir şeyler düşünülebilir.bir mousenin kayısı şeklinde olması.Hayal gücü burda çalımaya başlaması gerekiyor.Hayal etmekte yetmiyor iyi yansıtmak gerekiyor.Bu ikisi iyi bir şekilde becerirsen olay tamamdır.
Her ne türlü sürçü lisan ettimse affola...

estafurullah reborn kardeş. dediğin doğru harflerle logo olmaz fakat ben sektörde yeniyim. corele yeni başladım. birşey de yapamadım. sizin yorumlarınızı alayım dedim. özgün ve özverili yorumun için teşekkür ederim. dikkate alacağım.

dfree

🌟Usta Tasarımcı🌟
renk uyumu olmamış,malatyayla ılgılı bır şey koysan daha iyi olurdu

dreadful44

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.malatyacilesiz.com
arkadaşlar tekrar merhaba. dediğiniz gibi birçok sorun var logo da. bu dedikleriniz doğrultusunda her çeşit logo yaptım denebilir. 12 tane logo yaptım. siz hangisini seçersiniz yardımcı olursanız sevinirim. renkler önemli değil. sonradan değiştirebilirim. şimdi den teşekkürler.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
açıkçası logo olarak bakamadım bunların hiçbirine bir türlü ama 7 numara farklı bi çalışma olmuş. yalnız sanırım Çilesiz köyü Cilesiz değil bunun için sitenin domaini malatyacilesiz bile olsa siz logoyu bu şekilde yapmak zorunda değilsiniz bence çilesiz olarak düzeltebilirsiniz.
ama yine de daha logoya benzer bir çalışma yapmanızı öneririm sitedeki örnekleri ve logo ile ilgili bilgilendirmeleri gozden geçirmeniz faydalı ollacaktır.
emeğinize sağlık, iyi çaışmalar.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
koymak istediğin isimi tam olarak yazarsan belki biraz yardımcı olabiliriz..benim okuduğum
cilesiz yoksa çilesizmi

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
daha değişik bir fontla güzel çalışmalar yapılabilir.Pek güzel olmamış.

dreadful44

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.malatyacilesiz.com
arkadaşlar hepinize değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. profesyonel çalışma tabiki de olmamış. ben bir grafiker arkadaştan yardım alarak bişeyler yapmaya çalışacağım. hepinize yürekten teşekkürler. kolay gelsin. belki birlikte yaptığımız çalışmayı da burada paylaşırım.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
ayrıntıları ve hayalindekini anlat belki birlikte bişeyler yapabiliriz