Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mai Ayn (Bayan Kuaförü) Logo çalışması

thenika

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.thenika.com
mai ayn (Mavi Göz) bayan kuaförü logo çalışması musterının mavı bır goz uzerıne ısım ve altına adının yazılmasını istemesi sonucu bir iki eklentiyle bu hale gelmiştir =)

maiaynlogopl9.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Logoya baktığımda daha çok göz doktoru gibime geldi. Ayrıca makasta kuaförlerin kullandığı makaslardan daha çok terzilerin kullandığı kalın ve büyük makas hissi veriyor. Gözün ortasına koymuş olduğunuz bayan figürü ise kuaför çağrışımı yapmaya yeterli gelmediğinden bu çalışmanızda ki logo yukarıda da belirttiğim gibi göz doktoru çağrışımı yapıyor.

thenika

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.thenika.com
Logoya baktığımda daha çok göz doktoru gibime geldi. Ayrıca makasta kuaförlerin kullandığı makaslardan daha çok terzilerin kullandığı kalın ve büyük makas hissi veriyor. Gözün ortasına koymuş olduğunuz bayan figürü ise kuaför çağrışımı yapmaya yeterli gelmediğinden bu çalışmanızda ki logo yukarıda da belirttiğim gibi göz doktoru çağrışımı yapıyor.

makas olayna dıkkat ederim..
ama calısmayı musterı bole ıstıyor..goz uzerı yazı..
yorumunu aynen musterıye ıletıp kandırmaya calısıcam
saol :)

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bide bayan figürü çok küçük olmuş biraz büyük yaparsan daha dikkat çeker

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
işin içinde müşteri fikri varsa grafiker arkadaşıma kolaylıklar diliyorum fakat bizi kısıtlayan bazı faktörlerin olması da bizi daha azimli ve yaratıcı yapacağını düşünüyorum.emeğine sağlık müşteriylede kolaylık diliyorum...:)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
zaten şu müşteri milletini anlamak mümkün deil nerde bi saçmalık var onu isterler bi çoğu çok zevksiz.bencede allah kolaylık versin.

umutaltintas

🌱Yeni Üye🌱
gercekten harika ortasındaki bayan figuru var gercekten güzel..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
müşteri böyle istiyor diye böyle yaptım demek aslında kimse kabul etmek istemesede biraz bizlerin eksikliği. çünkü müşteriye bu böyle olmalıdır çünkü dedikten sonra açıklamasını yapamıyoruz yada yapmıyoruz. görsel iletişim konusunda birşeyler okunup grafik tasarım yetisi yanı sıra iletişim yanımızıda biraz geliştirirsek ve bu konularda müşterilere terimsel konuşursak ikna edilemeyecek müşteri yoktur varsada o artık müşteri değildir ona verilecek tavsiye kendisine çizecek bir kalem almasıdır. biz müşterinin kalemi değiliz. bu arada çalışma konusunda volkan arkadaşımıza katılıyorum kolay gelsin

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Müşteri böyle istiyor. Bazen onları kontrol altına almak o kadar zor ki.

fotomehmet

🌱Yeni Üye🌱
Çalışman güzel olmuş eline sağlık.Fakat ben de Volkan Tekin'in dediklerine az çok katılıyorum.Ama yine de çalışman güzel Allah devamını erdirsin.

Aslında müşteri ile uğraşmak pek zor bişey değilde...
Hayatta en zor şey cahil, kalın kafalı laftan anlamayan insanlara bişeyler anlatmaya çalışmaktır.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
mai ayn : mavi göz

sanırım buradan yola çıkarak bu çalışmayı yaptınız, ismin manasından çok firmanın faaliyet konusu daha önemlidir diye düşünüyorum...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşterinin istekleri evet bizim için herzaman önemli ama ben şunu savunuyorum;
İstekler doğrultusunda bize etik ve hoş gelmeyecek doneleri çıkartıp yeni sunumlarla (birde çene gerekli) müşteriyi kanırma yolu üzerine gitmeliyiz. En son aşamada müşteriye boyun eğmekten başka bişey gelmemeli.
Çalışmanız içinde Volkan Tekin gerekli açılımları yapmış.
Emeğinize sağlık

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşterinin istekleri evet bizim için herzaman önemli ama ben şunu savunuyorum;
İstekler doğrultusunda bize etik ve hoş gelmeyecek doneleri çıkartıp yeni sunumlarla (birde çene gerekli) müşteriyi kanırma yolu üzerine gitmeliyiz. En son aşamada müşteriye boyun eğmekten başka bişey gelmemeli.
Çalışmanız içinde Volkan Tekin gerekli açılımları yapmış.
Emeğinize sağlık
(mesajımı yanlışlıkla 2 kere yollamışım internetimden kaynaklanan bir sorun k. bakmayınız)

fotomehmet

🌱Yeni Üye🌱
uzun zaman önce bu logoyu görmüştüm.Güzeş bir logo. any arapçada göz anlamına gelir.Logonun göz şeklinde olması da farklı bir güzellik katmış

atibin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
any arapçada göz anlamına geliyorsa

logodaki ayn ne anlama geliyor ?

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
müşteri böyle istiyor diye böyle yaptım demek aslında kimse kabul etmek istemesede biraz bizlerin eksikliği. çünkü müşteriye bu böyle olmalıdır çünkü dedikten sonra açıklamasını yapamıyoruz yada yapmıyoruz. görsel iletişim konusunda birşeyler okunup grafik tasarım yetisi yanı sıra iletişim yanımızıda biraz geliştirirsek ve bu konularda müşterilere terimsel konuşursak ikna edilemeyecek müşteri yoktur varsada o artık müşteri değildir ona verilecek tavsiye kendisine çizecek bir kalem almasıdır. biz müşterinin kalemi değiliz. bu arada çalışma konusunda volkan arkadaşımıza katılıyorum kolay gelsin

Aynen katılıyorum....

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmahoş...emeğine sağlık