Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Makina alıcam,Eco solvent epson dx5 kafa makina tavsiyesi ?

edareklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İyi günler,foruma yeni üye oldum,eco solvent makineler hakkında pek bilgim yok,yeni bir yer açtım, dijital baskı işlerim oluyordu,dışarıya yaptırıyordum. ,boya maliyeti az 1-5m-1.9m arası makine arıyorum.Kullanıcı yorumlarını bekliyorum.Kolay gelsin.

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com
İyi günler,foruma yeni üye oldum,eco solvent makineler hakkında pek bilgim yok,yeni bir yer açtım, dijital baskı işlerim oluyordu,dışarıya yaptırıyordum. ,boya maliyeti az 1-5m-1.9m arası makine arıyorum.Kullanıcı yorumlarını bekliyorum.Kolay gelsin.

merhabalar...
ben yasin şentürk...
her boyda makinemiz mevcut...
bizim makinemizde arzu ederseniz direk dekotaya baskı yapma imkanınızda mevcut maksimum 8 mm e kadar...

Yasin ŞENTÜRK...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan37

🌱Yeni Üye🌱
evet yasin abi sen bana bu epson DX-5 makineyi önermiştin çok sağol fotoğraf kalitesi baskı yapıyor birde şu dekotaya baskı yapması beni daha rahatlatı sana Çok tşk ederim görüşmek üzere kolay gelsin. SAYGILARIMLA HAKAN REKLAM.

edareklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet yasin abi sen bana bu epson DX-5 makineyi önermiştin çok sağol fotoğraf kalitesi baskı yapıyor birde şu dekotaya baskı yapması beni daha rahatlatı sana Çok tşk ederim görüşmek üzere kolay gelsin. SAYGILARIMLA HAKAN REKLAM.

sizin üyeliğiniz yeni,forumdaki eski arkadaşlar bilgi paylaşırsa sevinirim.

Epson dx5 kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

yokmu yorum yapacak biri?

ahmetkurt

🌱Yeni Üye🌱
kütahyadan makine alıcam tel numaranızı veya mail adresinizi bırakırsanız sevinirim...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncesinde xaar128+ kullanıyodum, satıp Yasin beyden epson dx5 aldım 6 ay önce... çok memnunum... herkese tavsiye ederim.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Olympos epson dx5 dijital baskı makinesi ( direkt dekotaya baskı özelliği )

Olympos dijital baskı makinelerinin bu YENİ MODELİ direkt dekota üzerine baskı yapma özelliği var.Müşteri direkt dekota üzerine baskı istiyor,folyo baskıyı dekotaya sıvamak epey zahmetli oluyor.

Bende Olympos epson dx5 kafa 180 cm lik ekosolvent dijital baskı makinesi var,bunu satıp YİNE AYNI MARKA,yeni model Olympos epson dx5 direkt dekotaya baskı yapabilen dijital baskı makinesinden alacağım.Direkt dekotaya baskı bir özelliği tabi ki,folyo,vinil daha başka bir çok malzemeyede baskı yapıyor.

Dijital baskı makinemden memnunum.İncelemek isteyen arkadaşları iş yerimize bekleriz.

EPSON DX5 ECO SOLVENT - YouTube

urun5resim.jpg

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Baskı Teknolojisi OLYMPOS EPSON DX 5 PRINT HEAD
Kafa Modeli Epson DX 5
Baskı Çözünürlüğü 1440 DPI
Kafa Sayısı
Baskı Genişliği 1800 mm
Boya C,M,Y,K
Malzeme Seçimi Folyo, Branda, Canvas, Kağıt, Afiş, Cuts, Mesh
İletişim USB2.0 High Speed Interface
Printing Speed 4 paas 15 m2/hr
6 paas 9 m2/hr
8 paas 6 m2/hr
12 paas 5 m2/hr
Baskı Teknolojisi Full HD Baskı Çözünürlüğü
Kafa Temizleme Tam otomatik temizleme sistemi

a: Dekota ya baskı yapmak için, ön ve arka sehpa dahil mi ?
b: Baskı yapmadan önce dekotanın boyayı tutabilmesi için sürülen sıvıyı ne kadara alıyorsunuz..

edareklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tercihimi interjetten yana kullandım

Çok araştırdım,fakat,Tercihimi interjetten yana kullandım,interjetin epson dx5 kafa modelini (1.95cm) 6000 dolara aldım.Konu güncel değildir.

devareklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım ben deva reklam dan mesut
öncelikler epson dx5 baskı kafalı makineler hakkatten çok güzel baskılar yapabiliyorlar ben kullanıcısıyım fakat bu makinelerin küçük ebatta olanlarına baskı makinesi muamelesi yapmamışlar. temizleme üniteleri çok kötü. kep diye bir aksamları var makine temizlemey giderken kafanın itmesiyle temizleme ünitesi yukarı doğru çıkıyor ve kafaya oturuyor e tabiki kafa ittiği için sürtmeler oluyor bunun soncunda da kep çok çabuk zarar görüyor. kepin zarar görmesi demek makine alttan vakum yaparak çektiği için hava yapması demek. hava yapması da kafayı temizleyememesi demek. yani küçük ama aslında büyük bir problem bence.
ben derim ki küçücük bir makine alıpta paranı boşuna harcama. alacağın makine gövdesi çok düzgün olan bir makine olsun. küçük makinelerde yok öyle bişey. iyi düşünmelisin bence

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
Forum kuralları

merhabalar...
ben yasin şentürk...
her boyda makinemiz mevcut...
bizim makinemizde arzu ederseniz direk dekotaya baskı yapma imkanınızda mevcut maksimum 8 mm e kadar...

Yasin ŞENTÜRK...
Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini, şirket ve marka bilgilerini (Web sayfası,isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.) reklam amaçlı yayınlaması yasaktır.

epson1xerox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok araştırdım,fakat,Tercihimi interjetten yana kullandım,interjetin epson dx5 kafa modelini (1.95cm) 6000 dolara aldım.Konu güncel değildir.

Hayırlı olsun kardeşim yetişemedim keşke daha önce karşılaşsaydık %100 epson verirdik yarısı çin yarısı epson olanlardan değil :D

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
6000 $a çok iyi almışsın o paraya bulsam ben bile alırım. makinanın tam özellikleri nelerdir. bilgi verebilirmisin ben makinamı dx5 e yükselmeyi düşünmüştüm ama çıkarılan para senin makine aldığın paranın neredeyse 2 katı gibi bir fiyat verdiler bana. aldığın yerde aynı makinanın 160 cm lik olanından varmı