Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Manipüle et sonumuzu..

maniethic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eserdeki şahıs bizzat şahsım olup arkada duran dağımsı çıkıntılar erciyes civarlarıdır arz ederim...

alienworld.jpg

Benzer konular

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Karmakarışık bir durum. Hangi tarafa baksanız farklı bir düşünce sarıyor insanı. Bir yandan uzay savaşları izlenimi veriyor, farklı gezegenler var, uzay araçları falan var. Bir yandan ortada ne olduğu belli olmayan binamsı bir yapı. O da teknolojik gelişmişliği falan mı gösteriyor bilmiyorum. Bir yandan siz ordasınız. Dağlar var ağaçlr var. Işık düzmeleri var. Neler yok ki. Elinizin altında ne var ise koymuşsunuz sanki.

maniethic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Karmakarışık bir durum. Hangi tarafa baksanız farklı bir düşünce sarıyor insanı. Bir yandan uzay savaşları izlenimi veriyor, farklı gezegenler var, uzay araçları falan var. Bir yandan ortada ne olduğu belli olmayan binamsı bir yapı. O da teknolojik gelişmişliği falan mı gösteriyor bilmiyorum. Bir yandan siz ordasınız. Dağlar var ağaçlr var. Işık düzmeleri var. Neler yok ki. Elinizin altında ne var ise koymuşsunuz sanki.

sonuç olarak bir uzaylı işgali var ortada yani hepsi bir birlik içerisinde bunu anlayamamış olmanız sizin değil benim hatam yinede teşekkürler yorumunuz için

MuratKa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emegine sagLık arkadasım güzel olmus yazının yansımasını yapmasaydın keske daha hoş olurdu yada daha farklı bi font kullansaydın kolay gelsin...

mertalp

🌱Yeni Üye🌱
ellerinize sağlık, ortadaki filo hazır mı yoksa kendi çiziminiz mi? kendinizin ise çizim mantığı temel olarak açıklar mısın?(el ile çizildi ya da vektör ile çalıştım gibi)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
işgal olduğunu anlatmak istediysen çok zayıf kalmış o vurgu tek bir patlamayla bunu yapamazsın zaten her tarafta savaş çığlıklarını vırgılaman lazım o orada mistik bir dünyada ufak bir kaza gibi kalmış :)

maniethic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerinize sağlık, ortadaki filo hazır mı yoksa kendi çiziminiz mi? kendinizin ise çizim mantığı temel olarak açıklar mısın?(el ile çizildi ya da vektör ile çalıştım gibi)

hazır arkadaşım. görsel olarak edindim...

maniethic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işgal olduğunu anlatmak istediysen çok zayıf kalmış o vurgu tek bir patlamayla bunu yapamazsın zaten her tarafta savaş çığlıklarını vırgılaman lazım o orada mistik bir dünyada ufak bir kaza gibi kalmış :)

valla uzaylılar işgal yapacaı zaman sana danışsınlar o zmn nası yapcaklarını:D:D