Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Marjinal Teknoloji Sistemleri

Neco1907

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba aranıza yeni katılmakla beraber grafiker olmadığımı belirtmek isterim. Araştırmalarım sonucunda bulduğum logo yazılımıyla ortaya çıkarabildiğim iki adet logoyu sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Daha iyisini yaparım derseniz memnun olurum :)

Unutmadan bu logolar kartvizit içindir.

marjinal4uo4.jpg

marjinal5yj7.jpg

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com
Sanırım AAA logo tasarım programını kullanmışsınız. Bu yazılım, fikir verme açısından fena olmamakla birlikte kullanışsızdır. Tasarımlarınızı Illustrator, Corel, InDesign gibi programlarda yapmaya çalışın bence.

Ayrıca logonuzdaki öğelerin hangisinin ne ifade ettiğini beyan ederseniz....

Neco1907

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım böyle olmucak bilen birisi bana kartvizit konusunda yardımcı olabilir mi? Şimdiden söyliyim öyle büyük bütcem yok :( Fakat yapılan emeğe saygımız sonsuzdur.

vestanbul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vestanweb.com
ya hevesiniz kırılsın diye demedim. :) Siz başlayın bence bişeyler yapmaya. "Böyle olmayacak" demekle bir yere varılmaz. Hadi bismillah...

Neco1907

🌱Yeni Üye🌱
Hocam konuyla ilgili ilgin için teşekkürler fakat bu konuda yetekli olmadığımı düşünüyorum.
Sorry :S

ressgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer bilgileri yazar ve nasıl bişey istediğini tam olarak anlatırsan seve seve yardım ederim .
Hatta birlikte çalışırız böylece sende yetenek durumunla ilgili bilgi sahibi olursun :D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
eğer bilgileri yazar ve nasıl bişey istediğini tam olarak anlatırsan seve seve yardım ederim .
Hatta birlikte çalışırız böylece sende yetenek durumunla ilgili bilgi sahibi olursun :D

Kurallar:

30-) Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

ressgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kurallar:

30-) Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

sanırım kaçırmışım bu maddeyi üzgünüm ... amacım masumane yardım etmekti ... Özür dilerim ...