Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mark Andrew Webber

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Mark Andrew Webber bundan sekiz ay önce yaşadığı Paris'in tipografik bir haritasını hazırlamaya başladı. Buna benzer birçok tasarımı daha önce de gördüm. Fakat Mark'ın yaptığını ilginç kılan birşey var. Hatta inanılmaz... Mark bütün bunları 1.5x1.8 metre boyutlarında bir linolyuma tek tek elle kazıyarak oluşturuyor. Her bir sokak adını birer birer devasa boyutlardaki malzemeye işliyor. Fakat Mark Webber'in bir problemi var. Bu boyutlarda bir lino baskı yapacak bir yer bulamıyor.
webberv.jpg

52916295.jpg

43543304.jpg

Ve Amsterdam...

amsterdam.jpg

Alıntıdır...

Benzer konular

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler Özgül ;)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Mark Andrew Webber bundan sekiz ay önce yaşadığı Paris'in tipografik bir haritasını hazırlamaya başladı. Buna benzer birçok tasarımı daha önce de gördüm. Fakat Mark'ın yaptığını ilginç kılan birşey var. Hatta inanılmaz... Mark bütün bunları 1.5x1.8 metre boyutlarında bir linolyuma tek tek elle kazıyarak oluşturuyor. Her bir sokak adını birer birer devasa boyutlardaki malzemeye işliyor. Fakat Mark Webber'in bir problemi var. Bu boyutlarda bir lino baskı yapacak bir yer bulamıyor.

Çok ilginç ve başarılı bir isim olan " Mark Andrew Webber " yaptığı çalışmalara ilgi duymamak
elde değil.Harika burda görmek ve incelemek kendi adıma..Tekrar teşekkürler.
Emeğine sağlık :)

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
İsmini bildiğim ama çalışma şekline yabancı olduğum biriydi benim için. "Tipografik Şehir" diye arattığımda karşıma sıklıkla çıkıyordu fakat dediğim gibi çalışmalarını 3 boyutlu halde görünce çok etkilendim:

"...1.5x1.8 metre boyutlarında bir linolyuma tek tek elle kazıyarak oluşturuyor. Her bir sokak adını birer birer devasa boyutlardaki malzemeye işliyor..."

Tekrar teşekkür ederim.:)

FlamemaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper olmuş ya ben o kadar sabırlı değilim teker teker yapmaya.. :D

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten hoş bir paylaşımdı teşekkür ediyorum.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten güzel çalışmalar
paylaşım için teşekkürler

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel paylaşım olmuş Özgül..Teşekkürler...
ÇoK başarılı...

RUKİYEŞAL

🌱Yeni Üye🌱
gercekdn sabır isteyen bir çalışma tebrikler emeğine sağlık

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok ilginç. Hakikaten sabrın ve yeteneğin ön plana çıktığı bir çalışma. Aracılığınız ve Paylaşım için Teşekkürler Özgül Hanım.

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hıı,yere uzanıp koca odanın duvarlarını,aman yerlerinde eline fırçayı alıp boyayan,alabildiğine boyayan ressamları da ben bi filmde görmüştüm,hayatım..
kadına da yetmiyodu aynen,alan..o da istediği fırçayı arıyodu..

maviyedogru

🌱Yeni Üye🌱
tarihte sistine kilisesinin koca tavanına (520metrekare) yaratılışı işleyen Michelangelo gibi biri var. burdaki sabır onun yanına pek yanaşamaz ama yanlış anlaşılmasın gayette başarılı buldum o kısım ayrı.