Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Market insert kapak çalışmam

moonstar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sayaravm.com
12ry5.jpg

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
en üstteki lila zemin biraz matlaştırarak bence canlılığını yitirmesine neden olmuş birde objeler çok büyük ve çok sıkışık neredeyse zemin gözüküyor çalışma fena sayılmaz elinize sağlık

Son düzenleme:

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bu tur calismalara manav kasap dukkan ilani diyorum. calistigim gazeteye bazen market sahipleri veya manav sahipleri gelir ve yok salca kutusunu su tarafa sec evladim.. yok sana yagini biraz buyut ve uste tasi evladim diye komutlar verirler bana ve ortaya yukardaki arkadasin ilan calismasi gibi kotu isler cikarmama neden olurlar :)
calismayi yapan sevgili kardesim alinmasin ama durum bu..

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kırmızı yazının arkasına mor pek gitmemiş. Ayrıca bu marketçileri anlamıyorum, ürün küçük görünürse "aaa bunlar küçük ürün satıyo almayalım" mı diyecekler? Bence ürün ismi bile kafi.

moonstar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sayaravm.com
türk milleti görselliği seviyor hala sanatımızı halk için yapma durumu olduğu sürece onların çoğunluğunun hoşuna gidenler yapılmalı tabiki

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaş çalışmanı iki bakış açısıyla değerlendireyim

1 - Şu an genel geçer reklam anlayışına göre harika olmuş insanın gözüne gözüne giriyorlar tam istenen gibi:rofl::rofl::rofl::rofl:

2- Bu benim şahsi görüşümdür Tam anlamıyla tüketiciye hakaret ediyor diyebiliriz ama piyasa bunu istiyor yapacak birşey yok müşteriye ürün tanıtımı yapmak yerine al bunu al illa bunu al bizden al kesin al mutlaka al al al al diye bağıran reklamlar her alanda mevcut Küreselleşme ve kültürel erozyon yapacak bişi yok :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ilk gördüğümde tepkim tamam anladık ucuz! oldu... ama birşey çok söylenirse paranoyaklaşıp acaba bir hinlik mi var diye düşünen bir tüketiciyim ben :D resim de çokmuş o zaman yazılar biraz azalabilir bence.... ellerinize sağlık

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
offf çok karışık olmuş.:( Bu tasarıma muhakkak zoomx inde dediği gibi müşterinin etkisi var...

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma türü ve müşteri kitlesi ne olursa olsun; grafik tasarımcının dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır. Bunların en başında müşteriyi bilgilendirmek gelir. Gelelim teknik meseleye: Buçalışma bir afiş tarzı olduğuha göre, kullanılan materyallerde bir algı sıralaması yapma zorunluluğu vardır. Bu sıralama, müşteriyle oturulup konuşarak yapılabilir. Tüketici(muhatap kitle) bu çalışmaya baktığında ilk önce neyi görmesi gerekli?
Batıda "Stop and look"(dur ve bak) diye formülize ettikleri, afişi veya kitapçığı inceleme isteği uyandıracak birinci öğenin seçimi çok önemlidir. Daha sonra ikinci, üçüncü, dördüncü... öğeler önem derecelerine göre sıralanırsa mükemmel işler oktaya çıkabilir. Aksi takdirde yapılan iş ne grafik tasarım diye sunulabilir; ne de işi yapan kendisine grafik tasarımcıyım diyebilir.

ulkerer35

🌱Yeni Üye🌱
arkadasim, bence otur ve kendin yarat, 'bitmeden al' ikonu kipa hipermarket'in ikonudur:) heryerden toplayip birsey calisilmaz, esinlenirsin ve yeni birsey yaratirsin.

Kadir_design

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pmiajans.com
selam kardes

sen su an calısıyormusun
benimde bir insertciye ihtihacım var

kadir__yerhan@************

calısmanda iyi olmus bu arada