Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Market İnsört Resimleri arıyorum.

okyanussss

🌱Yeni Üye🌱
Slm arkadaşlar bana marketlerin yaptırdığı insört arşivi resimleri çalışmaları lazım, nasıl temin edebilirim bana yardımcı olurmusunuz

Benzer konular

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk önce neyi öğreniyormuşsunuz arkadaşım, "yardımcı olun ölüyorum, yandım aman" gibi başlıklarla konu açmıyoruz.

Başlığınızı değiştiriyorum bu kez ama bundan sonra daha dikkatli olun lütfen...

ozanx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim de ivedilikle ihtiyacım var...

cavusoglu06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben insert tasarımcılığı ile 3 yıldır türkiyenin hemen hemen bi çok marketine insert tasarladım ne bu adrese uzun zamandır girmiyordum ben size adresimi vereyim buradan yardımcı olayım size ekleyin

taralsa

🌱Yeni Üye🌱
lütfen bir yardım edermisin bir ufak marketim var insört yapmam lazım kendi çapımda ufak ama olsun şimdiden çok teşekür ederim

asterix

🌱Yeni Üye🌱
mrblr.gaziantepten tanıtım ajans.tan ömer.gaziantep ve çevresindeki 50 yakın markete insert yapıyoruz.siz de ürün firmaların orjinal resimleri varsa göndrebilsnz çok sevinirm....

ashley

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.firmamrehber.com
merhaba arkadaşlar, İnsert çalışması tam olarak nedir? Gazete veya dergilerin arasına yerleştirilen tek sayfalalık çalışmamıdır? ebatları genelde kaçtır?
Şimdiden teşekkürler

HHEMRE

🌱Yeni Üye🌱
Resimler

Arkadaşlar , paylaşılan bu resimleri corelde açmak mümkün olabilrmi acaba. Indiriyorum açamıyorum da
ilginize şimdiden teşekkür ederim..

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
corel drawa import edeceksin

Arkadaşlar , paylaşılan bu resimleri corelde açmak mümkün olabilrmi acaba. Indiriyorum açamıyorum da
ilginize şimdiden teşekkür ederim..

corele import ederek alabilirsin resimleri tabi önce rar dosyasını aç winrar ile:)