Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Market kampanya videolari icin template hazirlatmak istiyoruz

s.simsek25

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar merhaba, Almanyada yayin yapan Türk Televizyonlarinda yayinlanacak market kampanya reklam filimleri icin tamplate yapacak arkadaslar ariyoruz. Bu is icin örnekler gösterilecek o konsepte göre 20 adete kadar tamplate hazirlanmasi istenecektir. Ayni zamanda devamli sekilde freelancer olarak calisacak arkadaslar aramaktayiz. ilgilenenler showreel leriyle birlikte lütfen stgt-tasarim@hotmail.de ye yazsinlar. Tesekkürler

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

s.simsek25

🌱Yeni Üye🌱
Market insertleri yapacak grafikerler araniyor

merhabalar,
market insertleri yapacak grafikerler araniyor. lütfen bir is yerinde calisanlar yazmasin. Vakti müsait olanlar yazsin, cünkü her daim ulasabilirlik cok önemli. Örneklerinizle birlikte maillerinizi bekliyorum. stgt-tasarim @ hotmail.de

bissquit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
market inserti yapımı konusunda deneyimliyim..freelance çalışıyorum..talep ediyorsanız bu işte size freelance destek sağlayabilirim..gerekli bilgileri mailinize de atıyorum..bilgilerinize..

ashley

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.firmamrehber.com
Merhaba
İlanınızla İlgileniyorum, mail adresinizi verirseniz size cv yollayabilirim, yada
bana ashley.deniz@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kullandığım Programlar
Corel Draw ( İyi Derecede )
Photoshop ( İyi Derecede )

tuqqce

🌱Yeni Üye🌱
Free calısmaktayım daha oncede insert calısmalar yaptım mac kullanıyorum programlarda oldukca deneyimleyim iletisim yildirimts@gmail.com

sevgiler
tugce

kicker0707

🌱Yeni Üye🌱
Slm.
Market insortleri ile ilgili bilgi ve tücrübeye sahibim.
Kaç sayfalık insort, ortalama kaç ürün kullanılacak, ürün resimlerinin dekupajları açısından soruyorum miktarını. Fotoğraf çekimlerini sanırım siz göndereceksininiz ham olarak.

ILHAMI BEGEN
Tel: 05324456168
ilhamibegen@hotmail.com

s.simsek25

🌱Yeni Üye🌱
Marketler icin internet sayfalari yapacak freelancerler ariyorum.

Market insertleri icin yogun ilginizden dolayi tesekkür ederim arkadaslar. O konuda gerekli irtibatlari sagladim. Simdi marketler icin örnek Web sayfalarina ihtiyacim var. Basitce anlatilacak olursa, ayni tarzda farkli tasarimda en az 10 farkli web sayfasi sablonu hazirlanacak ve bu müsterilere sunulacak, ( En az100 farkli müsteri var ) hangi sablonu begenirse o marketin sayfasi secilen sablona uyarlancak. Bu konuda isini iyi bilen ve freelancer olarak calisan arkadaslar ariyorum.

s.simsek25

🌱Yeni Üye🌱
Marketler icin web sayfasi yapacak kisiler araniyor!

Marketler icin 10 farkli web sayfasi sablonu yapacak kisiler araniyor.
Sablonlar icin gerekli sartlar maille isteyene gönderilecek. Ve anlasma saglandigi takdirde, isi yapmaya hemen baslanilacaktir. Lütfen zaman konusunda sikinti yaratmayacak kisiler müracaat etsin. E-Mail: stgt-tasarim@hotmail.de