Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Marmara Balık Restaurant Takvim (Kütük Takvim Karton)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
3613.jpg

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
cengiz nerelerdesin yaa özlettin kendini
çalışma biraz düzensiz olmuş özellikle resmi tatiller bölümü

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
buralardayım kardeşim :) evet resmi tatiller düzensiz oldu özellikle sağ taraf... oraya başka bi çözüm bullucam şimdilik böyle olsun henüz baskıya girmiş değil bi kaç günü daha var... buraya eklememdeki amaç acaba ne kadar çok rahatsız ediyor olmasını görmem içindi... :)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
cengiz resim üzerinde oynamayı güzel yapmışsın renklerde güzel işte bi resmi tatiller düzeldimi çok güzel olcak bide gökyüzünü kesip içeri koyduğun resimlere gökyüzü renginde bi Color vermeyi bi denesene güzel olabilir kanısındayım

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim arkaşım aslında amacım gökyüzüne hiç dokunmamaktı ufak tefek bi hareketlilik tam yerinde olacaktı aslında ama müşterinin farklı fotolarda istemesi işi biraz bozdu yoksa oradaki boşluğu kullanmaya pek niyetim yoktu... farklı bir uygulama deniycem tabii.. tekrar teşekkürler...

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
yok zaten çalışmaya bakar bakmaz mecburiyetten yapıldığı belli oluyor:) grafikerlerde böyle bi zaaf seziyorm ben zorunlu değişiklikleri kabullenmek zor oluyor bizler için:)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
evet gerçekten öyle... :) takvimde bi görselden fazlası bana gereksiz geliyor şonuçta katalog yapmıyoruz... :) başka görsel kulanmak zorunda olmasaydım böyle bir uygulama daha sade ve şık olacaktı sanırım...
5121.jpg

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
gayet güzel çalışma emegine saglık sadece zariff...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Cengiz'cim çalışmanın başarısını eleştirmek zaten yersiz bence, ancak şu resmi tatillere bir elmi atsak seninle, varmısın değişelim tatilleri :p

Ellerine sağlık Cengiz'im...Başarılar diliyorum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mekana bayıldım gerçekten..

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet güzel çalışma emegine saglık sadece zariff...

teşekkürler

Cengiz'cim çalışmanın başarısını eleştirmek zaten yersiz bence, ancak şu resmi tatillere bir elmi atsak seninle, varmısın değişelim tatilleri :p

Ellerine sağlık Cengiz'im...Başarılar diliyorum.

o resmi tatillere bi el atıcam inancım akşam yine biraz oynuycam üstünde teşekkür ederim... :)

Mekana bayıldım gerçekten..

evet güzel yerdir... teşekkürler...

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu restaurantın kataloğunu menüsünü broşürünü falan ben yapmıştım bi kaç ay önce bu tasarım benim oluşturduğum consept ile çok alakasız diğer işlerede bakarak bi çalışma yaparsanız bütünlük içinde olur ve daha hoş olur bence..

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bu restaurantın kataloğunu menüsünü broşürünü falan ben yapmıştım bi kaç ay önce bu tasarım benim oluşturduğum consept ile çok alakasız diğer işlerede bakarak bi çalışma yaparsanız bütünlük içinde olur ve daha hoş olur bence..

teşşekürler ama diğer işlerini hiç görmedim bu iş de bana elden geldi sahipleriyle biribir görüşemedim ne yazıkki... ama siz eklerseniz sevinirim mümkünse tabii...