Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

komsukizi105

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sofraetiketetgd9.jpg

yorumlar siz ustalarımızdan

melores

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tekvirreklam.com
ben usta değilim ama yinede küçük bir yorumum olacak, o da mayonezle ilgili ay çiçek orada çok fazla yer kaplamış, diğer malzemelerle eşit tutulması gerekiyor bence, birde limon yumurta kabuğunun içine geçmese daha iyi olur bence...

tasarım olarak benim hoşuma gitti, ustalar ne söyler bilemicem...

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
canım bak sende farkındasındır saten moyonezde 700 gr net kısmı yazsını küçüt ve yukarı çıkar alta kalmış ve aslında tasarım gayet başarılı eline yüregine saglık ama orda herşey vektörelken neden ayçicek resim olmamış onuda vekötrel bi çalışma kullanırsan gayet güzel olur.
domatesler ise sadece usta havada kalmış.. ama yinede güzel başarılarını dilerim

1canan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şoyle bi baktıgımda çok fazla detay var özellikle mayonezde mesala aycıceklerının opasıtesini düşürüp ustayı daha fazla ön plana çıkarabılırdın renk uyumun güzel ama yazıları düzenlemelisin

BYsameTR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ARKADASIM;Tasarimin öncelikle cok guzel olmus! ama sanki her iki resimde oldugu gibi text lerde problem var gibi NET 700gr yazan bolumde asagiya indirebilirsin bence ve ayrica su usta amcami azdaha one cikarirsan guzel bir tasarim cikar ortaya :)

kubrakoyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline saglık. ama her iki calısmadada aşçı cok ayrı kalmıs bariz bütünleşmemiş calısmalarla..göze batıyor..net:700 gr cok büyük ,ikincisinde degil ma birinci calısmada hos kacmamıs eline saglık..

gacal

🌱Yeni Üye🌱
bence her ikisi de çok güzel, emeğine sağlık...pazarlama ve satıştan gelen biri olarak farklı bir açıdan bakıyorum belki ama sonuçta yaptığımız işin pazarlama ve satışın bir parçası olduğunu düşündüğümde, ürünün satınalma kararını verecek müşteri kitlesinin kimler olabileceğini tahminlemek, tasarımda dolayısıyla algıda neyi ön plana çıkarmamız gerektiğini hesaplayabilmek gerekli. Ürünlerin içeriğine baktığımızda ekonomik/endüstriyel vurgusu görüyoruz ama gramajlar son tüketici için de uygun..ekonomik/endüstriyel tanımlarıyla çok daha geniş bir müşteri profili olan son tüketiciyi kaçırmaz mıyız ? hadi onu düşünmedik o halde "ekonomik" oluşunu ve markadan ziyade ürün adlarını ön plana çıkarmak daha doğru olmaz mı ?

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mayonezi ayçiçek yağı sandım, ketçapı ise, salçadır bu dedim:)

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mayonezin içine konan herşeyin resmi ambalajda yer almalı mı acaba.jpeg - vertörel uyuşmasına biraz daha dikkat etmeni öneririm ama gacal'ın söylediklerine sonuna kadar hak veriyorum pazarlamayla tasarım müşteri noktasında hep bir çatışma yaşıyor ve bunun engellenmeside zor görünüyor. emeğine sağlık arkadaşım nice tasarımlara...

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
mayonezde limon da mı varmışşşş :S

f.pinkk

🌱Yeni Üye🌱
Ayçiçekleri jpeg formatında bu tasarım baskıda nasıl sonnuçlar verir merak ettim ? Yumurta ve limonda vektörel ama orda çok yapmacık olmuş bence ketçap güzel olmuş ama mayonez hakknda aynı şeyleri söleyemicem iyi çalışmalar

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mayonezi ayçiçek yağı sandım, ketçapı ise, salçadır bu dedim:) ilk bakışta bende aynı şeyi düşündüm :tongueout:

deli gönlüm

🌱Yeni Üye🌱
ketçap bencede çok sade kalmış biraz daha farlı bişeyler labilirdi. Bende arkadaşlar gibi vektörel ve foto uyumuna dikkat et derim. Tabi öncelik müşterinin beğenmesi yinede eline sağlık

desingselin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok fazla kalabalık var,ketcapta usta hıc belli bile olmuyor..