Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Med_cezir'in çalışmaları...

med_cezir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk defa yapmış olduğum çalışmalar;olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
basitbirvektrelizimxo3.jpg

fraalmascopyvk7.jpg

Bu son eklediğim çalışmayı daha önce yapmıştım.Otomobili toprağa yansıtmaya çalıştım ama pek beceremedim.Yine de son yorum sizin:)
yansmaefektift0.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
hangi programda hazırladınız onlarıda belirtseniz daha fazla yorum alırsınız, program belirtmediğiniz için üstteki çalışma bir fotodan "trace" yapılmış haline benzettim.

med_cezir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Adobe Photoshop CS2'de hazırladım bu çalışmaları.Trace derken neyi kastettiğinizi anlamadım?;Ancak bir aceminin sorabileceği bu soruyu(trace nedir?) sorsam beni mazur görür müsünüz?Çünkü ben de bir acemiyim:D

Son düzenleme:

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iLk resim trace 2. resimde brush kokusu alıyorum 3. resimdede yansıma olmamış biraz daha sayutlanması ve yukarıdan aşağı doğru artması gerekirdi soyutluğun ...

med_cezir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iLk resim trace 2. resimde brush kokusu alıyorum 3. resimdede yansıma olmamış biraz daha sayutlanması ve yukarıdan aşağı doğru artması gerekirdi soyutluğun ...

Trace'in ne anlama geldiğini bilmiyorum ama şöyle açıklayayım:1.çalışma:Hazır bir resim üzerinde Filter-Artistic-Cutout yaptım.2.çalışmada brush kullandım doğru.3.çalışmayı ise çok önceden öylesine yapmıştım.Aslında tam olarak yansıtamadığımı biliyorum.Ama yine de yorum almak istedim.Yorumunuz için teşekkürler grafix:)Ve yorum yapan herkese teşekkürlerimi sunarım,arkadaşlar sağolun.:smile: