Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Medical Diş Macunu Kutusu ''DENT INN'' / wallcanes

wallcanes

🌱Yeni Üye🌱
di351macunu305kt305.jpg

Konu : Medical Diş Macunu Kutusu

Ürün kalitesi :A,A+

Şimdi diyeceksiniz doğal olarak ilk bakışta diş macunu kutusu olduğu belli olmuyor veya hiç olmuyor , olabilir fakat ürünümüz A,A+ segmentinde elit ürün, pahalı ürün diğer klasik diş macunlarından farklı, bu elitliği koyu renkler ve sadelikle uygulamaya çalıştım. Örnek : Vivident Cult sakızı, ismi vivident olmasa sakız olduğunu anlarmıyız :)

Bu arada Dilara ile aynı sınıftayız :)

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
di351macunu305kt305.jpg

Şimdi diceksiniz doğal olarak ilk bakışta diş macunu kutusu olduğu belli olmuyor veya hiç olmuyor , olabilir fakat ürünümüz A,A+ segmentinde elit ürün pahalı ürün diğer klasik diş macunlarından farklı bu elitliği koyu renkler ve sadelikle uygulamaya çalıştım. Örnek : Vivident Cult sakızı ismi vivident olmasa sakız olduğunu anlarmıyız :)

Onunla aynı tasarımı yapmışsınız.
Birde onun gibi çalışmanızı yükleyebilseymişisiniz tam olacakmış :D

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekürler wallcanes

di351macunu305kt305.jpg

Şimdi diyeceksiniz doğal olarak ilk bakışta diş macunu kutusu olduğu belli olmuyor veya hiç olmuyor , olabilir fakat ürünümüz A,A+ segmentinde elit ürün, pahalı ürün diğer klasik diş macunlarından farklı, bu elitliği koyu renkler ve sadelikle uygulamaya çalıştım. Örnek : Vivident Cult sakızı, ismi vivident olmasa sakız olduğunu anlarmıyız :)

bakalım seninkide iyi olmuş ellerine sağlık ama yeşili biraz aç derim ben sizin bu yönetmen birşeyden anlamıyor galiba:rofl:

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet yeşilin tonu hosuma gitmedi birz daha aç ama onun haricinde tasarım başarılı