Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Medya Park / Logo

osman_anz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir logo tasarımı daha...
Yorumlarınızı bekliyorum.
Açıkhava Reklam firması için çalışılan bir logo.
Teşekkürler...

m3nyK.jpg

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Kurumsal kimliğinizi bu turuncu ve mavi renklerle oluşturacaksanız eğer, logodaki kullanım şeklini bence bozmamalısınız, yani zarfta mavi kullanıp cd kutusunda turuncu kullandığınız alt çizileri telefon sonuna kadar turuncu geri kalan kısım mavi gibi her yerde birlikte kullansanız bence kurumsala daha uygun olacaktır. Kurumsalı bölmemeniz taraftarıyım. Ama tabi bu haliylede güzel benimki bir tavsiye sadece :)

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logoyu beğendim çok şık olmuş renk uyumuda güzel. fakat 2 kare neyi ifade ediyor anlamadım .medya park isimide zaten enteresanmış. Fakat sanki başka bir logoya benziyor. windows un olabilir hatırlayamadım.

zerr6666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Fakat sanki başka bir logoya benziyor." bende ilk görüşte bunu hisstettim aklıma windows logosu geldi.... neyse dogru tespit stock sitelerden alınmış çakma logo hissi veriyor.. kızmak yoooook:[

Son düzenleme:

r.yildirim

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoş duruyor fakat bana göre çerçeveler harflere dayanmasa daha iyi olurmuş.birde bakınca bana tamindir sitesinin logosunu andırdı.çerçeve perspektifi ve renkler benziyor.

osman_anz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler yorumlarınız için.
Çerçeveler clp 'leri ifade ediyor sadece duraklar ve otoparklardaki mecraları kullanacaklar o yüzden. Tavsiye ve eleştirileriniz için çok teşekkürler arkadaşlar...