Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Logosu

mehmetfuat

🌱Yeni Üye🌱
logo3nl5.jpg

Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık 8-10 gün (belkide daha az bir süre) önce "grafikerlernet"e üye oldum.. 45 yaşındayım..Asıl mesleğim Devlet Memurluğu olup daha önce hiç grafik çalışması yapmadım. Bu sayfaya üye olduktan sonra bu sayfaya katkıda bulunan arkadaşlardan edindiğim bilgilerden yararlanarak ilçemize (samsun-Havza) yeni açılan "Mehmet ÖNGEL Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi" için logo (!) hazırladım. Logonun (ve 45 yaşındaki grafik öğrencisi :) ağabeyinizin grafik öğreniminin) geliştirilmesi için yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim..
Hepinize çalışmalarınızda başarılar dileği ile en içten saygı ve sevgilerimi sunarım.

Benzer konular

mehmetfuat

🌱Yeni Üye🌱
Anlaşılan hiç kimse söyleyebilecek bir şey bulamadı benim logoya :):):)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu konuda amatör olmanıza rsagmen güsel bir çalışma emeğinize sağlık...

mehmetfuat

🌱Yeni Üye🌱
bu konuda amatör olmanıza rsagmen güsel bir çalışma emeğinize sağlık...

Sevgili "blueden" öncelikle ilginize teşekkür ederim...Evet..Şu aşamada kendimi "Amatör Grafikçi" olarak tanımlamam bile belki mümkün değil fakat yakın bir gelecekte bu çalışmam hakkında yorum yapmaya tenezzül etmeyen profesyonellerimiz benim çalışmalarım hakkında düşünce ifade etmek için sıraya girecekler :) "Öğrenmenin yaşı yoktur"

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
Sevgili "blueden" öncelikle ilginize teşekkür ederim...Evet..Şu aşamada kendimi "Amatör Grafikçi" olarak tanımlamam bile belki mümkün değil fakat yakın bir gelecekte bu çalışmam hakkında yorum yapmaya tenezzül etmeyen profesyonellerimiz benim çalışmalarım hakkında düşünce ifade etmek için sıraya girecekler :) "Öğrenmenin yaşı yoktur"

bunu tenezzül etmemek olarak algılamayın lütfen... sadece bazen profesyonellerin de basiretinin bağlandığı yorum yapamadığı anlar olabilir... öyle değil mi :)

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
daha farklı renkler kullanmanı tavsiye ederim emeğinize sağlık

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Eleştirilecek çok şey var ama logo tasarımında simetrik yapılanmadan uzak durmanı tavsiye ederim.

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk çalışmana göre ellerine sağlık diyorum
fakat logo yapmaya devam ediceksen ayrıntılra dikkat etmelisin
gölge kullanma ve renk seçimi önemli baskıdan geçecek logoda renkler önemli ve minimize edildiğinde bile kurumun kimliği anlaşılabilmeli

mehmetfuat

🌱Yeni Üye🌱
Şu ana kadarki tüm eleştiri ve yorum sahibi arkadaşlara teşekkür ediyorum. Önerilerinizi dikkate alacağım..Logonun rengi başta olmak üzere logoda yapılması gereken değişiklikler konusunda önerisi olan var mı?

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renkler üzerinde biraz daha çalışırsan abi daha güzel olabilir emeğine sağlık