Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mehmet Turgut

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
kurgusal_alt.JPG

ticari005.jpg

fotoğraf sanatçısının sitesini gezmek için tıklayın

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Zevk ile izlenecek bir digital arts =) Sağol horus. Değişik enstantene lerin adamı Mehmet Turgut =)

Ruh

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
vesanisa.deviantart.com
Mehmet abinin cekimlerine bayılıyorum bogac dalkıran gibi onada saygım sonsuzdur hayranlık ile izlemedeyim onu :)

Hades

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.artniyetli.net
adszkf1.jpg
Karikatür adam deli fotografçı :)

hoopbymehmeturgutkx5.jpg

Sahtekarlar!
Hissetmeden çeken lavuklar!
Siz kaybolacaksınız ama ben herzaman olacağım neden mi? Çünkü ben hep hissedecegim adiler ve çekeceğim!
Defolun ne yaparsanız yapın ama uzak durun benden ben çekeceğim hissederek ve delirerek!!! M.Turgut​

rabitelli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabitelli.com
hades: niko ve mehmet fotokritikteki favori fotoğrafçılarınız arasında sanırsam

edit (hatta büdüt)
bu arada ara güler tadında çemkirmesi beni bir parça rahatsız etti...

Son düzenleme:

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet ciddi çalışmalar yapan bir arkadaşımız, eserlerindeki tonları çok seviyorum.

Niko'da iyi fotoğrafçı ama biraz ps bilgisi az gibi.

Her ikisinide takip ederim.

rabitelli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabitelli.com

edit (hatta büdüt)

tekar edit
________
sn bay meymet turgut'un ara güler tadında çemkirmesi beni bir parça rahatsız etti demek istemiştim. öğe eksikliği önceki kurduğum cümleyi bir parça anlaşılmaz kıldı gibi....

Hades

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.artniyetli.net
tekar edit
________
sn bay meymet turgut'un ara güler tadında çemkirmesi beni bir parça rahatsız etti demek istemiştim. öğe eksikliği önceki kurduğum cümleyi bir parça anlaşılmaz kıldı gibi....

Hayır gayet anlaşılırdı =) Ara Güler tadında cemkirmek degilde bana göre fotoğrafçılığın her onüne gelenin beceremeyeceği bir sanat olduğunu hatırlatmaktır yaptıgı . Üstelik bunu sadece ahkam keserek yapmamıs takdire sayan işler sunmustur.

rabitelli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabitelli.com
Hayır gayet anlaşılırdı =) Ara Güler tadında cemkirmek degilde bana göre fotoğrafçılığın her onüne gelenin beceremeyeceği bir sanat olduğunu hatırlatmaktır yaptıgı . Üstelik bunu sadece ahkam keserek yapmamıs takdire sayan işler sunmustur.

bu arada söylediklerim ara güler hayranlarını bir parça kızdırmış olabilir, ne yapalım ben hayran olmak zorunda değilim :) di'mi? , bu yüzden küçük bir açıklama ihtiyacı hissettim: efendim vakti zamanında bu iletime konu olan kişi biz reklam ve tanıtım fotoğrafçıları için "fotoğrafın soytarıları" ve fotoğrafı rezil eden rezil adamlar tadında betimlemelerde (hatta direk söylemde) bulunmuştur. nedeni ise bu segmentte kompozisyon/mizansenin bizler tarafından yaratılmasıymış. :p (bkz. fotoğraf dergisi sayı 2) yıllardır buna sinir olan ben de m.turgut'un yazdıklarındaki tarzı, bir parça bu kişinin tarzına benzettim.

saygılar.........

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmalarını ilk gördüğümde acaba kimin diye çok merak ettiğim ve artık fotoğraf denilince ilk aklıma gelen isim Mehmet Turgut.. Çalışmalarına bakmaktan büyük zevk alıyorum teşekkürler başlık için:angel:

limoni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hayranlıkla takip ettiğim bir fotoğraf sanatçısı...teşekkürler

AkşamaDoğru

🏅Acemi Tasarımcı🏅

edit (hatta büdüt)

İşini iyi yapan bir arkadaş ancak özgüveni fazla kaçırır bazen FK da takip ederseniz.
Bir fotoğrafına b*k gibi bir fotoğraf şeklinde başlık atmıştı.Fotoğrafı da gerek kurgu gerekse ışık bakımından gerçekten iyiydi.
İnsanların yok Mehmet Bey ne b*k gibisi mükemmel çalışma ellerinize sağlık ışığınız bol olsun vs. gibisinden pohpohlamalarına ihtiyaç duyuyor anladığım kadarıyla.
(bkz. b*k gibiyse paylaşma arkadaş!)
İyi çalışmalar...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşini titizlikle yapan fotoğraf sanatçısı.Çok başarılı keyifle inceledim teşekkürler Horus:)