Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Meme Kanseri | Afiş Çalışması

reis_

🌱Yeni Üye🌱
Meme kanseri temalı afiş çalışmaları.

Modelin orjinal linkini veremiyorum "art nude" olduğu için forumda paylaşmam doğru olurmu bilmiyorum. Modelin orjinal halini görmek isteyen arkadaşlar.

https://reis-07.deviantart.com

dikey.jpg

yatay.jpg

İngilizce :

vertical.jpg

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak iyi duruyo ama açik olan meme rahatsız edici meme üzerine kırmızı bir serit çekip tipografiyi buraya tasıyabilirsin...

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Açıkcası bende diğer hususlara fikat etmedim.Afişe baktığımda en belirgin olan şey göğüs bölümü rahatsız edici.Ne biliyim mesela oraya elini koyabilirdi resimdeki kişi...

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık , fazla yormaya gerek yok arkadaşlara katılıyorum, genel olarak iyi bir çalışma..:))

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu afişi kim yapmış ya da size mi ait

reis_

🌱Yeni Üye🌱
bu afişi kim yapmış ya da size mi ait

olmayan memeden rahatsız olmanız lazım aslında. erotik çağrışım falan yaptığı için rahatsız olduysanız o meme o yüzden orda değil. ha teknik olarak eleştirmek isterseniz zaten modelin orjinali için link verdim.

yorum yazdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

afiş bana ait.

Son düzenleme:

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence göğsü olmaması insanın içini kıyıyo... galiba tam olarak rahatsız eden bu... yani sizin disiniz ağrıyo siz doktora gidiyosunuz tedaviye ama masaya oturduktan sonra insan ürküyo oradaki edevatlardan veya itici gelmeye baslıyo... mesala hastane kokularıda bazı insanları bunaltır kendini kötü hisettirir... çalısmayı herseyiyle bir tarafa bırakıyorum forumda dikkat edilip tartısılması gereken bir konuyu ortaya çıkardı... çalısmayı bu yüzden değerli buluyorum... tasarımın psikolojik etkileri...

reis_

🌱Yeni Üye🌱
bence göğsü olmaması insanın içini kıyıyo... galiba tam olarak rahatsız eden bu... yani sizin disiniz ağrıyo siz doktora gidiyosunuz tedaviye ama masaya oturduktan sonra insan ürküyo oradaki edevatlardan veya itici gelmeye baslıyo... mesala hastane kokularıda bazı insanları bunaltır kendini kötü hisettirir... çalısmayı herseyiyle bir tarafa bırakıyorum forumda dikkat edilip tartısılması gereken bir konuyu ortaya çıkardı... çalısmayı bu yüzden değerli buluyorum... tasarımın psikolojik etkileri...

yorumun için teşekkür ederim arkadaşım.. olayın kötü yanlarını işlediğim kısmına katılıyorum bilinçli olarak bu şekilde yaptım. insanlarda soğuk su etkisi yaratmasını istediğim için biraz.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle afişin mesajından çok, görselin belirli bir noktasına takılınmasından rahatsızlık duyduğumu belirtmek isterim.
Afişlere gelince çok başarılı buldum.Renkler, arka plan, slogan,görsel gayet yerinde olmuş.Elinize sağlık.

Son düzenleme:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Vurucu olması gereken bir çalışma haklısınız ama direkt olarak kanseri vurgulayan kısa saç kısmına girmiş çalışma.. Meme kanserinde 4 tedavi unsuru var.

•Cerrahi tedavi
•Radyoterapi
•Kemoterapi
•Endokrin tedavi (Hormon tedavisi)

Renk ve slogan başarılı..Benimde dikkatimi çeken buydu:) Kolay gelsin.

wdqa

🌱Yeni Üye🌱
clone tool izleri rahatsız edici.

dvrN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
bostanciogludevran.wordpress.com
Aman hocam iş yerinde açtım. Yanımda da bayan çalışanlar vardı. Böyle bir şey beklemiyordum biraz komik oldu :D Ama afiş iyi olmuş.

smartdark

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afiş tasarımı çok güzel de, mesela ne biliyim Hillary Duff ın bikinili bi fotosunda göğsün birini ortadan kaldırsan o fotoyu kullansan mide bulandırmazdı be.

Hani çocuk bezi reklamında cıvık kaka göstermek gibi bi davranışa benziyor