Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Menü Çalışması (Yorum Önemli )

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
Menü Çalışmasıdır, Arkadaşlar Yorumlarınız Benim için Önemlidir. siyah olan yerlerden katlamalıdır.katladığın zaman tek siyahtan bas kısmına kadar olan yeri kalıyo masa üstünde öyle duracaktır.

izmirliey9.jpg

izmirli2ca0.jpg

my.php

Son düzenleme:

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
rgb yapmayı unutmuşun sanırım çalışmanı :s

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
menu çalışması bu rgb olur mu hiç benim bildiğim cmyk çalışılır yalnışmıyım. her zaman cmyk taraftarıyım.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Cmyk çalışılır görsel tabiki ancak biz matbaa değiliz grafik forumuyuz internetin ve bu şekilde işleyişte olan her türlü forumlar CMYK kabul edemez ve RGB olarak gösterime sunulur. Bu bizim koyduğumuz bir kural değildir. =)

Görsele yorumumda biraz sizede karışık gelmiyormu çalışma ?

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
arkadaslar menu tasarımını soruyorum pls rgb yapamıyorum cmyk calıstıgım ıcın rgb cevırdıgım zaman pc kasılıyo yorumlarınızı beklıyorum

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazılarda çok hata var malesef...
özelikle ürünlerin altındaki yazılarda

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
ne gibi hata var dostum . hepsi aynı font hepsi aynı punto , varana kara aynı . nasıl oluyorda hata oluyor anlamadım .. yınede sagol yorumun için yoruma devam

silver_grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.teknosg.tr.cx
Bende CMYK taraftarıyım RBG pc de her nekadar hoş dursa bile baskıda o kadar ii olmuyor veya renk değişikliklerine neden oluyor
O yüzden her zaman CMYK diyorum :D
Neyse;
Gayet güzel 1 çalışma fakat "AFİYET OLSUN" fontuyla oynamalısın gerisi güzel emeğine sağlık

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende CMYK taraftarıyım RBG pc de her nekadar hoş dursa bile baskıda o kadar ii olmuyor veya renk değişikliklerine neden oluyor
O yüzden her zaman CMYK diyorum :D
Neyse;
Gayet güzel 1 çalışma fakat "AFİYET OLSUN" fontuyla oynamalısın gerisi güzel emeğine sağlık

konuyu anlamadınız sanırım
baskıya giden çalışma elbette CMYK hazırlanır
ancak forumda çalışmayı gösterebilmeniz için RGB olarak çıkış almalısınız
olay bundan ibaret

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
yalnış anlamayın ama kardeşlerim baskıyı cmyk olarak çalıştım isterdimki rgb olarak atim.ama benım bılgısayar bıraz salak tıkanıyo cmyk calıstıgım ıcın rgb cevırmem ıcın 2 saat beklemem gerekıyor. anlamadığım bir konu siz tasarım calısırken rgb mı calısıyorsunuz. benım her seyım cmyk dır.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazım hatalarınız var görebildiklerim
Sandoiç
Samsunumuz'a yeni lezzet. Özel isim Samsun'dur.
Samsun'umuza yeni lezzet şeklin de olmalıdır.

Köfte resmi üzerine çok yakında yazmışsınız. Menü eğer uzun süreli kullanılacaksa onu kaldırın.

silver_grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.teknosg.tr.cx
Baskı için hazırladığın 1 tasarım ise CMYK çalışmalısın eğerki internette dolaşacak bir tasarım olacaksa RGB olarakda çalışabilirsin ondan fark etmez ama baskıysa CMYK olmalıdır.

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir ki düzenleme daha istermis ama eline saglik... güzel olmus arkadasim :)

dgknrs

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel dostum... Yemekten önce göz doyurucu bi menü olmuş..Yazım hatalarınıda giderirsen tamamdır..Gönder baskıya :)
Tebrikler...

(baskıya girecek tasarımlar benım bildiğim kadarıyla CMYK çalışılır umarım hatam yoktur..)

turguts

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazım hatalarınız var görebildiklerim
Sandoiç
Samsunumuz'a yeni lezzet. Özel isim Samsun'dur.
Samsun'umuza yeni lezzet şeklin de olmalıdır.

Köfte resmi üzerine çok yakında yazmışsınız. Menü eğer uzun süreli kullanılacaksa onu kaldırın.

bence iki kullanimda yanlistir birincisi
samsun'a yeni lezzet olmalidir.
ikincisi özel isimler iyelik ve cogul ekleri aldiklarinda ayrilmazlar. Samsunlular gibi ama samsunlular'a oldumu ayrilir.

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
İmla hatalarınız var. Çok karışık görünüyor. Renk uyumu iyi ama biraz daha sadeleştirirseniz daha iyi olacaktır. Foruma yüklerken çalışmanızı rgb'ye çevirip yüklerseniz düzgün açılacaktır. Ayrıca her yapılan yoruma cevap yetiştirmezseniz daha olumlu yorumlar alırsınız diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

matbaaci

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle emeğine sağlık.
genel olarak orantılı bir çalışma fakat el yazıları oldukça zayıf kalmış. uygulamanda genel olarak oval ağırlıklı fakat fiyat bölümleri keskin çizgiler taşıyor buda menüye bakan için öncelikle fiyatı öne çıkarır ki bunun yerine menüdeki ürünlerin öne çıkması yeğlenir. ayrıca çocuk menüsü bölümünü hareketlendirebilirdin, yukarıda sayfa üstündeki süsü sayfanın eteğine de ekleyebilir ve menüye hareket kazandırabilirdin ve tasarımın fotoğraf ağırlıklı olduğu için clipart olarak eklediğin şekli de şık bir fotoğraf ile tamamlayabilirdin. amma çok laf ettim dimi. ama genel haliyle iyi eline sağlık