Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Menü Tasarımı

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
Menü 2006

YAZ-EVI-SON-01.jpg

YAZ-EVI-SON-02.jpg

YAZ-EVI-SON-03.jpg

YAZ-EVI-SON-04.jpg

Menü 2007

6.jpg

4.jpg

3.jpg

5.jpg

1.jpg

2.jpg

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
uvvv 2006 ve 2007 arasında ciddi ilerleme kaydetmişsiniz ama şu eksiklikleri bildirmekte yarar görüyorum bence hiç bi menü tasarımını bu kadar çok resimle doldurmayın eğer bu kadar çok resim koyacaksanız zemini daha hafif kullanın ek olarak yine yemek resimleri çok çok çok büyük sonrasında fiyatlama sistemine açık bi çözüm getirin mesela bazı yemeklerin yanında fiyatları yazarken bazıları listelenmiş şekilde bunu yapmasyın menüdeki resimlerin olduğu yemeği sizde satıyor olabilirsiniz ama bu demek değil burda ner görüyorsanız o çıkıyor hesabı :) google'dan bak dicem ama googledan arayıncada çok düzgün iş örnekleri çıkmıyor yinede bi araştır incele eline sağlık kolay gelsin

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
menü mü? mönü mü?

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben backroundları beğenmedim, özellikle köpekbalığı olan zemini, pastel bir renk kullansaydın daha iyi olabilir görüşündeyim, iyi çalışmalar...

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gözü çok fazla yoruyo çok karışık bi çalışma olmuş biraz daha az resim kullansan daha iyi olcak kanımca

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende Atatürk resimlerini anlamadım.....
Fazla boğucu olmuşlar... Ama kötü değiller... Biraz fazla karışık sadece o kadar.

g5 dual

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok yorucu çalışmalar
menülere bakıp sipariş verecek insanlar bakmaktan bezip vazgeçecekler kanımca:))))
saygılar

selchuk

🌱Yeni Üye🌱
menüde kullandığın balık resimlerini yollayabilirsen çok sevinirim balık menüündeki fotoları

karatas1

🌱Yeni Üye🌱
Kesinlikle çok karışık. Arkadaşım tasarım yapmak sayfayı resimlerle doldurmak demek değil.Bu mantığı bir anlasanız........:(

Pioggia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zeminde kullanılan efektler hoş ama renkler çok ağır bi mönü için.bide gerçekten çok resim var:S

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım çok profosyonelce kullanmışsın fotografları ve fotografların kaliteleri çok güzel.Ama çokk gözü yoruyor arkadaşların dediği gibi insanın menüye bakınca kafası karışıyor yanii ben olsam ölesine bişey seçerim tam içime sinen bir yemek tercihi olmaz..Bu firma için kötü yanii fotograf sayısını daha az sayıya düşürsen daha sade bir çalışa daha iyi olcak bence Emegine saglık arkadaşım..

selchuk

🌱Yeni Üye🌱
2006ve 2007 menülerinde kullandığınız resimleri yollayabilriseniz yada burdan paylaşabilirseniz çok yararı olucak

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence biraz daha sade olmalı özellikle ön planda olması gereken menü kısmı biraz daha arka plana düşmüş zeminde ağırlıktan dolayı.

yinede güzel çalışma, başarılar...