Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

merhaba arkadaşlar

mrvsysl

🌱Yeni Üye🌱
grafikerim kendi çabalarımla programları öğrendim 1,5 senedir çalışıyorum ama diplomasız adamdan saymıyorlar yardımcı olabilirmisiniz.?
Üniversiteler için ne gerek yetenek sınavında neler soruyorlar bide kayseride bana yetenek sınavını geçecek kadar teknik resim dersi verebilecek arkadaşlar varmı.

Benzer konular

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet şu diploma ... bence meslek yüksek okulu oku onun diplomasını ala tabi kabul ederlerse ama illa da 4 yıllık okuyacağım diyorsan desenin çok iyi olması lazım çunku ozel yetenek sınavında çok işine yarayacak...

mrvsysl

🌱Yeni Üye🌱
özel ders almayı düşünüyorum benim hiç yeteneğim yok resim konusunda ama bilgisayar derlerse orda istediklerini yaparımmm:D::D:

öFg

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Grafik Tasarımcı olmak istiyorsan bu işin teorik ve aynı zamanda pratik kısmını kavrayabileceğin bir eğitim alman şart, aksi halde Tasarımcı değil, Piyasacı olursun. Tasarım ve yaratıcı düşünce bu işe kafa yorarak oluşan şeylerdir. Bilgisayarı çok iyi kullanmak inan ki hiç önemli değil. Çünkü bu işte fikir önemlidir, bilgisayar sadece yardımcı bir eleman...
Bu işi gerçekten istiyorsan Grafik/Grafik Tasarım eğitimi veren bir fakülte okumanı tavsiye ederim.
Kolay gelsin...