Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

merhaba sevdiğim kişiye kitap yazıyorum mümkümse bana kapak tasarımında yardımcı olurmusunuz?

canimsn

🌱Yeni Üye🌱
ben sevdiğim kişi için kitap yazıyorum şimdiye kadar 170 sayfayı bitrdim ama kapak tasarımı için iç bişiey yapamadım yardımcı olurmusunuz kapak tasarımında onun resmlerini koymak istiyorum

Benzer konular

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
şimdi süper bir ata sözü var aklımda ama, söylenmez ki... hani el bişeyi ile bişey olmaz diye... Neyse, söyledimi de söyledi oluyo...

Hocam allah versin diyorum. Ha ödeme yapacaksan, bir çok kişi yardımcı olacaktır.

Sayın site yöneticisi güzel insanlar, Forumumuz her geçen gün iyice hayır kurumu gibi algılanmaya başladı... Bu duruma dur densin mümkünse... Yok denmeyecekse, ihtiyacı olanlara görsel tasarım
(İ.O.G.T) adlı bi vakıf kuralım. En kötü arazi marazi bişeyler alırız devletten...

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
şimdi süper bir ata sözü var aklımda ama, söylenmez ki... hani el bişeyi ile bişey olmaz diye... Neyse, söyledimi de söyledi oluyo...

Hocam allah versin diyorum. Ha ödeme yapacaksan, bir çok kişi yardımcı olacaktır.

Sayın site yöneticisi güzel insanlar, Forumumuz her geçen gün iyice hayır kurumu gibi algılanmaya başladı... Bu duruma dur densin mümkünse... Yok denmeyecekse, ihtiyacı olanlara görsel tasarım
(İ.O.G.T) adlı bi vakıf kuralım. En kötü arazi marazi bişeyler alırız devletten...

aynen katılıyorum... bir iş yaptırılacaksa özellikleri yazılır, şu kadar ödeme yapılacaktır, bu kadar zamanda bitmesi gerekir denilir. yakında noolur bir tasarım, allah rızası için bir tasarım, allah tuttuğunuzu mause klavye yapsın gibilerinden konular açılmaya başlanırsa hiç şaşırmam.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
"Grafik Feneri Derneği" (G.F.D) için yazışmaları başlattım arkadaşlar, 11 Yönetim kurulu üyesi toplamayı başarırsak bu iş tamam xD. Gelsin paracıklar...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"Grafik Feneri Derneği" (G.F.D) için yazışmaları başlattım arkadaşlar, 11 Yönetim kurulu üyesi toplamayı başarırsak bu iş tamam xD. Gelsin paracıklar...

Ben Almanya sorumlusu olabilirim, orada potansiyel görüyorum. :D

canimsn arkadaşım bende sevdiklerim için eve ekmek götürmeliyim yardımcı olabilirmisin. :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben Almanya sorumlusu olabilirim, orada potansiyel görüyorum. :D

canimsn arkadaşım bende sevdiklerim için eve ekmek götürmeliyim yardımcı olabilirmisin. :D

Neden yardımcı olmasın, tabi ki olur.Didinip çalışıp evine ekmek götürmenin emek isteyen hiç bir yanı yok değil mi? Sen ona o sana :D

Canımsın arkadaşım gayet kibar bir üslupta istekte bulunmuşsunuz.Fakat bu isteğiniz bu platformda hakaret sayılır.Bilginize.

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
Neden yardımcı olmasın, tabi ki olur.Didinip çalışıp evine ekmek götürmenin emek isteyen hiç bir yanı yok değil mi? Sen ona o sana :D

Canımsın arkadaşım gayet kibar bir üslupta istekte bulunmuşsunuz.Fakat bu isteğiniz bu platformda hakaret sayılır.Bilginize.

emek hakkına hakaret...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
emek hakkına hakaret...

Kesinlikle emek hakkına hakaret.

Aslında mantığı çok basit değil midir?
Her iş kendi çapında emek ister, ince işçilik ister.Bu her meslek dalı için geçerli.Ama sanırım insanlar " Aman ne olacak bilgisayarda oturdukları yerden 2 dk da yapıverirler.Yardım eden mutlaka çıkar ne olacak ki ". mantığında.Bu da emeğe saygısızlık olmuyor mu bir bakıma...

rhinokurt

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben sevdiğim kişi için kitap yazıyorum şimdiye kadar 170 sayfayı bitrdim ama kapak tasarımı için iç bişiey yapamadım yardımcı olurmusunuz kapak tasarımında onun resmlerini koymak istiyorum

google'da
an archive of book cover design and designers
veya
GREAT BOOKS ON BOOK COVER DESIGN
diye arat.

Bunlar da kitap tasarımcılarından bazıları. İsimlerini aratıp işlerini incele..
Mark Abrams
Kelly Blair
Milan Bozic
Christopher Brand
Barbara deWilde
Roberto de Vicq de Cumptich
David Drummond
David Gee
Jonathan Gray
Darren Haggar
High Design
Jamie Keenan
Chip Kidd
Gregg Kulick
Chin-Yee Lai
Mark Melnick
Peter Mendelsund
David Pearson
Isaac Tobin
Megan Wilson
Ben Wiseman
Henry Sene Yee
Helen Yentus

Son düzenleme:

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑

Öldürdün beni :rofl:

ANlatmayın ya anlatmayın.. Hep denedik anlamıyorlar işte ... yok yok yok...

firataydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ÖHHÖ ÖHHÖÖÖ...
Şimdi arkadaşlar bu ve bunun gibi bir sürü topic görüyorum ama otururp iki cümle yazmaya bile değer bulmuyorum fakat herkezin bir bam teli var. Önceki yorumlara gelince süperdi valla :D Gülmekten mesanemin kaslarımı zorladığını hissettim oldukça keyifsizdim allah razı olsun sizden.

Neyse dağıtmadan yorumlarımı yapayım,
Bu işle ilgili olarak; bilgisayar başında fiziksel bir sermaye harcanmadığı için insanlar sanıyorki " yaa nolcak iki çizittiriveriyorlar " şeklinde sapıkça düşüncelere kapılıyorlar. Bu zihniyetlilerin pcleri çöksün sitemize giremesinler inşallaaaah !!!

Şimdi şöyle biraz fantastik düşünün(madem ki mantık çerçevesinde anlatılanları anlamamakta direniyorsunuz), hani filimlerde özel pisişik yetenekleri olan tiplemeler vardır ya. Fantastik şeyler yapar zihin yönlendirir nesneleri bakarak haraket ettirir falan filan, bunu yaptıklarında enerji kaybederler burunları kanar falan yani bedeli vardır. İşte bizim işte bunun gibi birşey, yahu kafa patlatıyoruz, beynimizi çalıştırıyoruz hayal edip tasarlıyoruz. Beyin hücreleri yıpranıyor zorluyoruz yani sistemi anlatabildim mi? Beyin yorulması beden yorulması gibi değil adamım. Akşama kadar monitöre bak buda cabası. Bu senin zihniyetindekilere atfen bir anlatım şeklidir. Belki farklı tarzlarda işe yarayabilir.

şimdi topic i açan arkadaşa gelince. Zaten bu kadar lafın ardından bir daha giripte bu başlığa birşey yazcağını sanmıyorum. Diğer arkadaşlarım inceden ti geçmişler hatta tiiiii geçmişler.

Sen şimdi wordu acıyorsun ordan şekilli yazılardan beğenip kitap ismini yazıyorsun. Wordun kendi içinde barındırdığı clipartlardan konu ile ilgili iki üç tanesini serpiştiriyorsun olup bitiyooor :D Sana ancak bu kadar yardımcı olabiliriz.

Hee yada işin parayı veren düdüğü çalar kısmını tercih edip profesyonelce işini yaptırıyorsun.

Aklıma gelmişken bişi soncam, bilgisayar teknikeriymişsin. Biri sana gelip allah rızası için şu bilgisayarıma bir bakıver, sistemim çöktü lütfen sevabına bir bakıver, ekran kartık güçsüz bir ayar çekermisin deseler ? Ne yapacaksın ? :)

Saygılar...

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
G.F.D' den Bir gönül ve yardımlaşma hikayesi, adeta bir insanlık dersi, sevgi cimcimesi, şirinlik monçiçisi...;

""Aşk kitabı kapağından düğün davetiyesine bir mutluluk öyküsü""

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
G.F.D' den Bir gönül ve yardımlaşma hikayesi, adeta bir insanlık dersi, sevgi cimcimesi, şirinlik monçiçisi...;

""Aşk kitabı kapağından düğün davetiyesine bir mutluluk öyküsü""

Allah aşkına sen konuşma ya :rofl:

firataydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende sevdiğim kişi için kitap kapağı yaptım sende kitabi yazarmısın :D

canimsn

🌱Yeni Üye🌱
google'da
an archive of book cover design and designers
veya
GREAT BOOKS ON BOOK COVER DESIGN
diye arat.

Bunlar da kitap tasarımcılarından bazıları. İsimlerini aratıp işlerini incele..
Mark Abrams
Kelly Blair
Milan Bozic
Christopher Brand
Barbara deWilde
Roberto de Vicq de Cumptich
David Drummond
David Gee
Jonathan Gray
Darren Haggar
High Design
Jamie Keenan
Chip Kidd
Gregg Kulick
Chin-Yee Lai
Mark Melnick
Peter Mendelsund
David Pearson
Isaac Tobin
Megan Wilson
Ben Wiseman
Henry Sene Yee
Helen Yentus

eyvallah kardeş çok teşekkür ederim yardımın için herşey parayla değil...

canimsn

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben sizden fikirlerinizi öneilerinizi istedim msj iyi okursanız siz yapın diye bir cümle kurmadım ama görüyorumki herkes para derinde fikir öneride para karşılığ yapıyorsanız ozaman fikriniz öneriniz size kalsın